+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Akcesoria dziecięceW tym miejscu znajdują się produkty, które znacząco ułatwią życie dzieciom, ale przede wszystkim rodzicom maluchów. Jedne z nich na pozór mogą wydawać się zbędnym wydatkiem, jednak często okazuje się, że jest to bardzo przydatny gadżet. Drugą grupą są produkty, bez których codzienne życie i funkcjonowanie z dzieckiem jest niemożliwe.
Pośród produktów umieszczonych w tej kategorii znajdziemy folie przeciwdeszczowe na wózki głębokie i spacerowe. Folie te stanowią podstawowe wyposażenie wózka dziecięcego. Przydaje się nie tylko jesienią i zimą, ale również latem i wiosną, kiedy nie trudno o niespodziewane opady deszczu. Kolejną grupą produktów znajdujących się w kategorii Akcesoria są materace i pościele do łóżeczek dziecięcych. Bez nich spokojny sen dziecka nie jest możliwy.

Coraz więcej rodziców przekonuje się do stosowania nosideł. Są wygodne dla rodzica i dziecka, zapewniają bliskość i stały kontakt z maluchem, nie obciążają kręgosłupa rodzica i zapewniają frajdę dziecku. W kategorii Akcesoria znajdziemy także kilka nosideł, w tym takie odpowiednie dla noworodków. Nosidełka mają taką zaletę, że bez większego problemu można z nimi pójść wszędzie, nie trzeba pchać wózka, który, choćby był najmniejszy, zabiera sporo przestrzeni i bywa uciążliwy, szczególnie w tłocznych miejscach.

Rodzice, którzy zdecydowali się na foteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF) w tej kategorii znajdą lusterka do obserwacji dziecka. Jest to doskonałe ułatwienie każdej podróży, ponieważ bez najmniejszego wysiłku możemy widzieć, co robi maluszek, a dodatkowo możemy utrzymywać z nim kontakt wzrokowy. To pozwoli na spokojną podróż zarówno dla rodzica, jak i dziecka, które niekiedy potrzebuje utrzymywać kontakt wzrokowy z rodzicem.

Oprócz tych produktów w tej kategorii znajdziemy także wózki dziecięce mniej znanych marek, które dopiero rozpoczynają ekspansję swoich produktów. Dodatkowo rodzice szukający toreb pielęgnacyjnych na wózki, różnego rodzaju gadżetów organizacyjnych i relaksacyjnych dla dzieci z pewnością znajdą szeroki wybór takich produktów w tym miejscu. Szczególną uwagę warto zwrócić na leżaczki i leżaczko-bujaczki dla dzieci, które mają wiele zastosowań.

Zakres cenowy
19zł
4685zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.