+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce ABC Design

W naszym sklepie internetowym klienci znajdą wysokiej klasy wózki od niemieckiego producenta ABC Design. Są wśród nich modele spacerowe i głęboko-spacerowe. ABC Design to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, które pozytywnie przekładają się na funkcjonalność wózka. W połączeniu z pięknym, miejskim designem, udało się osiągnąć gamę ponadczasowych produktów, które cieszą się uznaniem i ogromną popularnością wśród rodziców. Priorytety, jakimi kierowano się projektując wózki ABC Design to przede wszystkim lekkość, komfort oraz pełne bezpieczeństwo, czyli podstawowe warunki, które wszyscy rodzice chcą zapewnić swoim pociechom.

Niemiecka solidność wózków ABC Design

W asortymencie wózków ABC Design zawarte są różne serie produktów: 3Tec Plus, Avito, Cobra, Condor 4S, Mamba, Salsa 4, Turbo 4S, Viper, Zoom. Wiele wózków dziecięcych należących do grupy ABC Design to wielofunkcyjne wózki 3w1. Wózki marki ABC Design w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych rodziców. Mocne konstrukcje zostały docenione zarówno przez tysiące rodziców, ale także przez ekspertów, specjalizujących się w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci w trakcie podróży. Oferujemy szeroki wybór, korzystne ceny i wygodne zakupy online oraz w sklepach stacjonarnych BoboWózki w całej Polsce.

Super lekki i funkcjonalny wózek ABC Design Salsa 4

Wyjątkowy wózek dla osób, które wysoko cenią sobie funkcjonalność oraz nowoczesny, miejski styl. Zapewnienie bezpieczeństwa dziecka dla każdego z rodziców jest bezdyskusyjnie najważniejsze, stąd też model wózka Salsa 4 był testowany i certyfikowany zgodnie z europejskim standardem EN 1888. Wózek, począwszy od etapu projektowania wyróżnia się niesamowitą starannością wykonania i najwyższą jakością materiałów. Spacerowanie w każdych okolicznościach, nawet po trudnym terenie nie będzie stanowić wyzwania.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Anex, wózki Maclaren, wózki i foteliki Maxi Cosi, wózki i foteliki Britax

Zakres cenowy
109zł
5595zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.