+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Foteliki samochodowe Axkid dla dzieci

Kiedy uświadomimy sobie, że dbanie o bezpieczeństwo jest bardzo proste, wtedy zdamy sobie sprawę, jak prawidłowo podejść do tematu zakupu fotelika i co tak naprawdę daje wożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy, np. przy pomocy fotelika RWF. Axkid to młoda firma od fotelików samochodowych, które montowane są tyłem do kierunku jazdy (RWF). Firma będąca właścicielem Axkid zajmuje się w produkcją prostych produktów dla dzieci, koncentrując się w znacznym stopniu na bezpieczeństwie, a także wyglądzie.

Zakres cenowy
89zł
1499zł

Foteliki RWF tyłem do kierunku jazdy to podstawa bezpieczeństwa

Wszystkie rozwiązania Axkid przeznaczone do przewożenia dzieci dystrybuowane w Polsce głównie przez punkty montujące osiemgwiazdek posiadają ważne certyfikaty. Foteliki z portfolio Axkid są zgodnie z normą europejską ECE R44 04. W filozofii marki Axkid, dla której twórców bezpieczeństwo dzieci na drogach jest istotne, jest między innymi zasada, że dotrzymanie wysokich standardów i zauważalnie większa świadomość ratują życie, a najlepszą radą jest by podróżować tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak jest to tylko możliwe.

Axkid z zaliczonym Test Plus

Foteliki Axkid (Minikid, Rekid, Axkid Move) pozytywnie przeszły testowanie w prestiżowym Test Plus, który obecnie zyskuje coraz większe znaczenie w branży, z racji bardzo racjonalnego podejścia do bezpieczeństwa. Foteliki RWF dostępne w naszej ofercie online dzielą się ze względu na obciążenie. Są wśród nich modele fotelików Axkid, które przeznaczone są dla młodszych dzieci o wadze z przedziału 0-13 kg, a także foteliki przystosowane do masy w zakresie 9-18 kg, a także 15-35 kg, stworzone z myślą o starszych dzieciach. Dotychczasowe nowości to Axkid Minikid Move, Axkid Minikid 2.0 oraz Axkid Modukid.

Zobacz również: foteliki Avionaut, foteliki BeSafe, foteliki Klippan, foteliki Britax, foteliki Concord


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.