+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Baby Jogger

Wózki dziecięce Baby Jogger to luksusowa amerykańska marka wózków dla dzieci, która powstała ponad 30 lat temu w USA za przyczyną Phila Beachlera - lokalnego dziennikarza. Zależało mu na tym, by spędzać jak najwięcej czasu ze swoim synkiem, a przy tym nie rezygnować z wielkiego hobby, jakim było bieganie. Obecnie wózki Baby Jogger należą do grupy bardzo popularnych produktów w swojej kategorii, zwłaszcza, jeśli chodzi o kategorię wielofunkcyjnych wózków do biegania - są wśród nich wręcz rewelacyjne!

Amerykański styl wózków Baby Jogger

W ofercie producenta przeważają modele spacerowe i głęboko spacerowe, w tym wózki dziecięce 2w1 i 3w1. Wózki Baby Jogger powstały, by jak najlepiej sprostać potrzebom rodziców, a także stale rosnącym wymaganiom ich dzieci. Unikalne i opatentowane rozwiązania, a także najwyższa jakość materiałów proponowanych przez Baby Jogger bez wątpienia sprostają wyzwaniom dnia codziennego. Produkty dzielą się na poszczególne serie:  City Elite, City Mini, City Premier, City Select, City Tour, Summit, Vue. Wózki Baby Jogger zachwycają nie tylko atrakcyjnym designem, ale przede wszystkim idealnie dopracowanymi detalami. W naszym sklepie internetowym można je kupić w przystępnej cenie oraz otrzymać pełne doradztwo.

Rewelacyjnie wielofunkcyjny wózek City Select Lux

W podstawowej wersji jest to wózek spacerowy, dla którego zaprojektowano aż 20 możliwych konfiguracji - począwszy od przewożenia jednego, dwójki, a nawet trójki dzieci. Poprzez zastosowanie specjalnych dodatkowych adapterów, na stelaż wózka Baby Jogger City Select Lux można wpiąć gondole, dodatkowe siedziska oraz zamiennie foteliki samochodowe. Jest to genialny model wózka, który pozwala rozwijać się i dostosowywać do potrzeb rodziny.

Zobacz również: wózki Stokke, wózki Thule, wózki Mima, wózki EasyGo, wózki Adamex

Zakres cenowy
169zł
5395zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.