+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Babyhome

Wyjątkowe wózki dla dzieci, które zauroczyły już niejednego rodzica. Babyhome to marka, która zajmuje się produkcją wysokiej klasy wózków dla dzieci, fotelików samochodowych oraz wyjątkowo szerokiej gamy produktów dziecięcych. Wyjtkowa jakość i wysokiej rangi organizacja sprawia, że wózki i foteliki Babyhome są znane i doceniane w całej Europie. W opinii rodziców, którzy zaufali marce Babyhome, jest to jeden z tych producentów, który ma na uwadze bezpieczeństwo, dobro i komfort dziecka przede wszystkim, ale nie zapomina o rodzicach, którzy również mają wysokie potrzeby w związku z narodzinami dziecka i funkcjonowaniem w nowej roli.

To właśnie dlatego producent wózków i akcesoriów dziecięcych - marka Babyhome - w swoich produktach gwarantuje także wiele udogodnień dla rodziców. Wózki nie tylko pięknie wyglądają, są bezpieczne i wygodne dla dziecka, ale także komfortowe dla rodziców, którzy przecież muszą pokonywać nimi różnego rodzaju podłoża. Co za tym idzie Babyhome w swoich wózkach gwarantuje dbałość o wygodę jednej, jak i drugiej strony. Wózki są lekkie, łatwe w prowadzeniu dzięki dobrej manewrowości, wygodne i bezpieczne dla dziecka, eleganckie i modne - dzięki czemu Babyhome już od początku podbija serca wielu rodziców. Po bliższym zapoznaniu się można stwierdzić bez problemu, że Babyhome to właśnie te wózki, na które tak długo się czekało i których tak długo się szukało.

Krzesełka do karmienia marki Babyhome sa wygodne dla dzieci, designerskie i przede wszystkim komfortowe dla rodziców. Babyhome dba o to, by nie były to duże i ciężkie krzesełka, które czasem ciężko podnieść i przestawić na inne miejsce, ale by były poręczne - łatwe w czyszczeniu, eleganckie i praktyczne. To własnie misja producenta, którą udaje mu się wykonywać w bardzo dużym stopniu.

Unikatowa oferta wózków Babyhome

Babyhome ma wieloletnie doświadczenie w produkcji produktów dziecięcych, które posiadają najważniejsze certyfikaty jakościowe jak również certyfikat bezpieczeństwa. Wózki spacerowe, z gondolą, akcesoria do wózków, rozwiązania do domu to wszystko składa się na bardzo ciekawą i wyjątkową ofertę wśród producentów artykułów dla dzieci.

Zobacz również: wózki Mountain Buggy, wózki Oyster, wózki TFK, wózki Adamex, dostawki do wózka Lascal

Zakres cenowy
649zł
1599zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.