+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Foteliki samochodowe BeSafe dla dzieci

Prezentujemy Państwu foteliki BeSafe, wśród których dostępne są nowoczesne modele RWF (tyłem do kierunku jazdy). Niezależne testy pokazują, że w obszarze bezpieczeństwa marka BeSafe z norweskiego Krøderen jest jednym z liderów fotelikowych w Europie. Twórcy marki BeSafe postawili sobie nawet za cel chronić życie dzieci nienarodzonych (patrz. adapter do pasów bezpieczeństwa), a skandynawskie bezpieczeństwo oznacza nie tylko wysokiej jakości foteliki samochodowe, ale także całościowe zaawansowane myślenie o bezpieczeństwie.

BeSafe wyjątkowo dba o bezpieczeństwo

Prezentowane foteliki samochodowe dzielą się ze względu na dopuszczalne obciążenie. W ofercie znajdują się modele przeznaczone dla dzieci młodszych o masie 0-13 kg, dla maluchów o wadze z przedziału 9-18 kg, a także dla starszych dzieci o masie 15-36 kg. W ramach marki BeSafe produkowane są nie tylko jedne z najbardziej bezpiecznych fotelików samochodowych, ale też foteliki rowerowe oraz kaski sportowe dla dzieci.

Bezpieczne foteliki samochodowe ze Skandynawii

BeSafe dzieli się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, by dać dziecku najlepszą ochronę, dlatego niezmiernie istotne są dla tej marki rozwiązania RWF, czyli foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy. Foteliki dla dzieci BeSafe można kupić w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie. Oferujemy najwyższą jakość produktów dziecięcych oraz profesjonalną obsługę, przy tym bardzo poważnie podchodzimy do tematu i w każdym naszym sklepie również staramy się dzielić wiedzą i swoim doświadczeniem. Mamy świadomość potrzeb naszych Klientów, stąd też w sposób naturalny zapewniamy możliwość montażu i przymiarek fotelików w danym samochodzie w każdym naszym salonie na terenie całego kraju. Nowością w kolekcji 2020 jest BeSafe iZi Flex Fix dla dzieci o wadze 15-36kg

Zobacz również: foteliki Cybex, foteliki Concord, foteliki Avionaut, foteliki Diono, foteliki Maxi Cosi

Zakres cenowy
29zł
5190zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.