+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Akcja promocyjna PayU - raty 0 procent aż do końca roku!

Akcja promocyjna PayU - raty 0 procent aż do końca roku!

2019-10-31

BoboWózki płatnościSzczegóły akcji promocyjnej

Sieć PayU, dzięki której nasi Klienci mają możliwość rozłożenia swoich zakupów na raty, wychodzi z wyjątkową ofertą. Już od 1 listopada kupujący będą mogli skorzystać z rat 0%. Oznacza to, że decydując się na raty, kupujący zapłacą dokładnie tyle, ile zapłaciliby przy jednorazowej opłacie. To pozwala zaoszczędzić odsetki, które niejednokrotnie składają się na spore dodatkowe koszty. Dzięki temu ze spokojem możemy stwierdzić, że nasi Klienci w najmniejszym stopniu nie będą przepłacać!

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji, trzeba spełniać kilka podstawowych warunków. Decydując się na rozłożenie płatności, kupujący może wybrać od 3 do 36 rat. Raty 0% obejmują 4 możliwości. Należą do nich 3, 5, 6 i 10 rat, zatem decydując się jedynie na któryś z wymienionych wariantów, Klient może skorzystać z oferty promocyjnej PayU. Pozostałe warianty mają oprocentowanie wynoszące od 6,5 %.

Warunkiem umożliwiającym skorzystanie z zakupu ratalnego jest zdolność kredytowa. Wniosek kredytowy sprawdza i ocenia parter, którym jest Alior Bank, mBank, Kreditech lub AS INBANK. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez partnera kupujący może cieszyć się niezwykle opłacalnym zakupem na raty 0%. Promocja trwa aż do końca roku!

PayU BoboWózki

 

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.