+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
BeSafe - topnieją ceny na kolejne foteliki!

BeSafe - topnieją ceny na kolejne foteliki!

2019-08-09

Fotelik BeSafe iZi Modular - blogiZi GO MODULAR i-Size

Zacznijmy od fotelika, którego maluch będzie używał już od pierwszych dni życia. Jest on dobrze znany rodzicom, ponieważ to jeden z najbardziej popularnych modeli 0-13 kg. Czemu zawdzięcza swoją popularność? Otóż iZi GO MODULAR i-Size jest modelem z górnej półki, wyróżniającym się wysokim poziomem bezpieczeństwa, jakie zapewnia dziecku. W testach ADAC uzyskał najwyższą notę, a dodatkowo spełnia również normę i-Size. Komfort użytkowania jest większy przez podwójną możliwość mocowania fotelika w samochodzie. W nowszych autach montaż może odbywać się na zaczepy Isofix po dokupieniu dedykowanej bazy. Jeśli jednak rodzice nie mają samochodu z wbudowanymi zaczepami lub nie chcą narażać się na kolejny wydatek, iZi GO MODULAR i-Size można zamontować również na trzypunktowy pas samochodowy.

Ogromną zaletą tego fotelika jest dodatkowa wkładka redukcyjna dla noworodka, która zwiększa komfort malutkiego dziecka. Kiedy malec z niej wyrośnie, można ją w prosty sposób wyciągnąć z fotelika. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że iZi GO MODULAR i-Size ma pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, co zwiększa poziom bezpieczeństwa. Obecnie w fotelikach 0-13 najpopularniejsze jest rozwiązanie z trzema punktami zaczepienia pasów. System ulepszonej ochrony bocznej sprawił, że iZi GO MODULAR i-Size przewyższa standardy homologacji R129. Jeszcze nie możemy podać Wam ceny promocyjnej, ale gwarantujemy, że będziecie zaskoczeni! Cena fotelika zmieni się na niższą już w poniedziałek! Sprawdzajcie TUTAJ.

iZi COMFORT X3 Fotelik BeSafe iZi - blog

Kiedy w foteliku 0-13 kg stópki dziecka zaczynają wychodzić poza skorupę, to najwyższy czas, żeby przesiadło się do większego fotela - może to być 9-18 kg. W najnowszej promocji norweskiego producenta rodzice znajdą również taki model w doskonałej ofercie cenowej. Co jest najważniejsze w modelu iZi COMFORT X3? Zacznijmy od tego, co w pierwszej kolejności często interesuje rodziców, czyli wyniki testów bezpieczeństwa. Fotelik iZi COMFORT X3 uzyskał dobrą ocenę, czyli 4 gwiazdki, co już pozwala określić go jako bardzo bezpieczny. Wiele możliwości regulacji zagłówka i pasów barkowych przekłada się oczywiście na komfort dziecka, ale w równym stopniu na jego bezpieczeństwo. Automatyczna regulacja wysokości pasów bezpieczeństwa - połączona z regulacją wysokości zagłówka - sprawia, że będą one zawsze prawidłowo napięte. Pozwoli to uniknąć niebezpiecznego luzu w pasach.

Warto wiedzieć również o tym, że boki fotelika i skorupa są pokryte specjalną pianką EPS, która doskonale pochłania energię pochodzącą z kolizji. Na komfort rodziców wpływa drobny dodatek w postaci magnesów znajdujących się w bokach fotelika. Kiedy dziecko nie znajduje się w foteliku, pasy można przyczepić do boków, przez co włożenie dziecka do iZi COMFORT X3 jest prostsze. W oparciu znajdują się specjalne otwory wentylacyjne, które są zbawienne na czas upałów i wysokich temperatur, ponieważ dbają o prawidłową cyrkulację powietrza, przez co plecki dziecka mogą oddychać. Montaż fotelika odbywa się na trzypunktowy pas samochodowy, przodem do kierunku jazdy. Promocyjna cena fotelika wynosi jedynie 808 zł!

 

Czekajcie cierpliwie na poniedziałkowe BOOM, kiedy obniżymy cenę na iZi GO MODULAR i-Size! Szok cenowy gwarantowany!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up