Zadzwoń! Poznaj rabaty i super promocje u konsultantów BoboWózki: tel. 504 77 30 60 lub tel. 506 46 88 54
+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Britax kolor Black Ash w fotelikach

BRITAX - foteliki w BLACK ASH - tylko w BoboWózki!

2018-12-07

Nowy, wyjątkowy fotelik Britax w kolorze Black Ash!

Tego koloru nie da się pomylić z żadnym innym. Jest wyjątkowy przez doskonałe połączenie barw w idealnych odcieniach. Stanowi kompozycję klasycznej, doskonałej czerni z wyjątkowym odcieniem szarości. Szarość w Britax Black Ash ma wyjątkową barwę - jest jednocześnie połączeniem ponadczasowej szarości i wyjątkowego granatu, który został doskonale wtopiony w szarość. To sprawia, że Black Ash staje się odcieniem, który zostanie zapamiętany już po pierwszym spotkaniu z nim. W Polsce foteliki w tym kolorze stacjonarnie można kupić wyłącznie w naszych salonach, nie znajdziecie ich nigdzie indziej! Dostępne są również w sprzedaży internetowej, jednak najlepiej zobaczyć ten kolor na żywo! >> Salony BoboWózki w Polsce.

Fotelik dla dzieci Britax Kidfix i-Size

Britax Kidfix

Ten fotelik jest jednym z najczęściej wybieranych przez rodziców modelem dla dzieci w kategorii wagowej 15-36 kg. Jest to spowodowane jego praktycznością i najwyższym poziomem bezpieczeństwa, jaki może zaoferować. Kidfix II XP Sict przez systemy, w które został wyposażony, redukuje skutki zderzenia przez ochronę brzucha, głowy i niezwykle delikatnej szyi dziecka. Wielkim atutem tego modelu jest technologia Sict, która zapewnia najwyższą ochronę przy zderzeniu bocznym, przez co podróże samochodem będą dużo spokojniejsze, przede wszystkim dla rodziców.

Warto mieć na uwadze fakt, że Britax Kidfix i-Size ma wysokie oparcie, które przekłada się na dużą elastyczność i łatwość dopasowania fotelika do różnego wzrostu dziecka, pozostając jednocześnie wyjątkowo bezpiecznym. Montaż fotelika jest możliwy za pomocą systemu Isofix oraz pasów bezpieczeństwa, przez co staje się kompatybilny z każdym samochodem. W nowym kolorze - Britax Black Ash - prezentuje się wyjątkowo!

Fotelik obrotowy Dualfix M i-Size

Dualfix M i-Size

Britax Dualfix M i-Size to kolejny fotelik niemieckiego producenta, na którego zakup bardzo często decydują się rodzice. Ten model wyróżnia się możliwością obrotu o 360°, co jest niezwykle praktyczne. Umożliwia przewożenie dziecka zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, a także stanowi ogromne ułatwienie przy wkładaniu maluszka do fotelika. To z kolei ma wielkie znaczenia dla dobra kręgosłupa rodziców.

Britax Dualfix M i-Size jest fotelikiem samochodowym znajdującym się w kategorii wagowej 0-18 kg, co odpowiada wiekowi do czterech lat. Ten fotelik został wyposażony w technologię SICT Inside - jest to system ochrony przed uderzeniem bocznym, który został umieszczony w stalowym elemencie wewnątrz fotelika. Do tego fotelik Britax Dualfix M i-Size ma system Pivot Link Isofix, który w razie wypadku kieruje siły w dół - do fotelika - a dopiero później do góry. To doskonała innowacja, która znacząco zmniejsza ryzyko obrażeń szyi i głowy maluszka.

Za komfort dziecka odpowiada regulowane nachylenie fotelika, które można ustawić zgodnie z potrzebami dziecka. Dodatkowo w tym modelu producent zastosował neoprenowe ochraniacze na klatkę piersiową, które w żaden sposób nie przeszkadzają dziecku, a w razie zderzenia ograniczają jego ruchy. Ten model jest przeznaczony dla samochodów posiadających system Isofix. Kolor fotelików Britax Black Ash niezwykle podkreśla jego urok i wyjątkowość!

Fotelik samochodowy Britax Kidfix SL

Kidfix Black Ash

To drugi z fotelików samochodowych Britax Romer z kategorii wagowej 15-36 kg, który został wyróżniony nowym kolorem. Britax Kidfix SL zasługuje na uwagę ze względu na swoją niewielką wagę, co da się odczuć szczególnie w momencie przenoszenia fotelika z jednego samochodu do drugiego. Niewielka waga - zaledwie 6,4 kg - w żaden sposób nie przekłada się negatywnie na bezpieczeństwo fotelika - w testach ADAC zyskał ocenę dobrą, czyli popularne cztery gwiazdki. Fotelik Britax Kidfix SL został wyposażony w system intuicyjnego przeprowadzania pasów bezpieczeństwa, co wyklucza możliwość ich nieodpowiedniego poprowadzenia.

Za bezpieczeństwo dziecka w foteliku Britax Kidfix SL odpowiadają głębokie ściany boczne, które doskonale ochraniają malucha w przypadku kolizji. Fotelik samochodowy może zostać zamontowany zarówno przez system Isofix, jak i za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. W sytuacji montażu przez Isofix osiągamy jeszcze większe bezpieczeństwo dziecka, ponieważ system ten zwiększa stabilność fotelika samochodowego oraz dzięki dobremu przymocowaniu zmniejsza podatność fotelika na przechylenia.

Kolor Black Ash w tym modelu fotelik Kidfix SL dodaje mu klasy i wyjątkowej elegancji!

Fotelik samochodowy Britax King II LS King II LS

Jest to ostatni model, który występuje w nowym kolorze i jednocześnie pierwszy z kategorii wagowej 9-18 kg. Britax King II LS jest wart uwagi przez wskaźniki świetlne i dźwiękowe, w które został wyposażony. Te elementy potwierdzają prawidłowy montaż fotelika, co pozwala rodzicom zachować spokój i nie denerwować się montażem. Fotelik dla dzieci Britax King II LS w testach ADAC otrzymał trzy gwiazdki, co potwierdza jego bezpieczeństwo, jakie gwarantuje dzieciom oraz funkcjonalność.

King II LS ma regulowane pasy oraz wysokość zagłówka, co przekłada się na łatwość dostosowania ich do szybkiego rozwoju dziecka. Montaż fotelika samochodowego odbywa się za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa, przez co fotelik samochodowt King II LS można szybko i łatwo zamontować w każdym samochodzie. Ta możliwość sprawdzi się szczególnie rodzicom, którzy często podróżują różnymi samochodami. Doskonałą możliwością jest opcja regulacji pozycji spoczynkowej, co pozwoli zapewnić dziecku najwyższy komfort zarówno podczas jazdy, jak i przerwy, kiedy maluszek potrzebuje drzemki w pozycji leżącej. Britax King II LS w wersji Black Ash to wyjątkowy styl!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.