+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Kind und Jugend 2019 - poznajcie nowości z wrześniowych targów! Kolonia

Kind und Jugend 2019 - poznajcie nowości z targów!

2019-09-24

Foteliki samochodowe Maxi Cosi

Na nadchodzący rok firma przewidziała aż sześć nowych modeli fotelików, z czego jeden z nich to znany już rodzicom PEARL PRO. W najnowszej odsłonie nowy model PEARL PRO 2 został ulepszony o zintegrowaną dwustronną wkładkę, która zwiększa komfort dziecka.

maxi cosi Coral

Najważniejsze nowości Maxi Cosi, to foteliki CORAL i MARBLE z grupy wagowej 0-13 kg. CORAL prezentuje nowoczesne rozwiązanie - można wyjąć z niego samą wkładkę z dzieckiem bez potrzeby noszenia fotelika. Wkładka waży zaledwie 1,7 kg! Ten drugi w czasie jazdy można rozłożyć do bardziej leżącej pozycji.

MICA jest fotelikiem obrotowym w grupie 0-18 kg, dziecko można w nim przewozić zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Fotelem z wyższej grupy wagowej, bo 0-25 kg, jest EMERALD, który umożliwia przewożenie dziecka tyłem do 18 kg, a po osiągnięciu tej wagi maluch jedzie przodem.

Maxi Cosi zaproponował również fotelik z najwyższej grupy wagowej - MORION to propozycja fotelika 15-36 kg, który pozostaje w zgodzie z homologacją i-Size.

Cybex

Z fotelikowych nowości niemieckiego koncernu poznaliśmy ATON M Lite, a także dowiedzieliśmy się, że kolorystyka zwykłej kolekcji CLOUD Z i SOLUTION Z-FIX zostanie nieco ograniczona na korzyść poszerzenia wariantów kolorystyki Plus.

Kolekcja wózkowa przede wszystkim prezentuje ciekawy model TALOS, który będzie opierał się na kołach pompowanych.

Brtiax Beitax Advansafix i-Size

Producent w nowej kolekcji na rok 2020 przedstawia nowy fotelik - Advansafix i-Size. Jest to ulepszona wersja modelu Advansafix, która została wyposażona w XP-Pad, a do tego posiada pięciopunktowe pasy wewnętrzne, które chronią dziecko aż do wagi 22 kg!

W fotelikach Babysafe 2 I-Size, Dualfix M I-Size, King II LS, Max-Way Plus, Advansafix IV R pojawiły się także nowe wyjątkowe kolory.

Britax ma również kilka wózkowych nowości. Szczególnie ważną jest odświeżenie kolekcji B-Agile M.

BeSafe iZi Twist B i-SizeBeSafe

Ważne nowości od producenta to trzy foteliki - iZi Twist i-Size oraz iZi Twist B i-Size. Oba modele spełniają normę i-Size i przeszły najbardziej rygorystyczny Test Plus. iZi Twsit B umożliwia przewożenie dziecka już od 40 cm wzrostu! Trzecim ważnym modelem jest iZi Turn i-Size z kategorii 0-18 kg. Ochrony boczne SIP i SIP+ zwiększają bezpieczeństwo dziecka w przypadku ewentualnej kolizji bocznej.

Swandoo Swandoo Marie 2 i-Size

Jako nowa i prężnie rozwijająca się marka, Swandoo niedawno wprowadziło na rynek fotelik ALBERT. Nowy model, który już wkrótce będzie dostępny, to Swandoo MARIE i-Size. Jest to model obrotowy o 360 stopni z wieloma dodatkowymi bardzo praktycznymi rozwiązaniami, które ułatwiają rodzicom obsługę fotelika. Między innymi są to osłonki na pasie biodrowym, niezależne zaczepy Isofix,  a także małe magnesy w pasach.

Avionaut SkyAvionaut

Polską markę rodzice pokochali za fotelik PIXEL, który cieszy się dużą popularnością. Fotelikowe nowości Avionaut to model MaxSpace z kategorii 15-36 kg, a także SKY jako fotelik RWF 0-25 kg. Co ciekawe SKY pozytywnie przeszedł szwedzki Test Plus, a dołożenie do niego wkładki znanej rodzicom z PIXELa powoduje, że SKY umożliwia bezpieczny przewóz niemowlęcia.

ANEX Anex l/type

Druga ważna polska marka przedstawiła najnowszy wózek. Będzie to l/type, który zachwycił nas swoim designem i funkcjonalnością.

 

Wszystkie nowości już wkrótce pojawią się w naszym sklepie. Obserwujcie naszą stronę, żeby poznać szczegóły!

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

BoboWózki
2019-09-25 07:59
To prawda wygląda bardzo oryginalnie! Wkrótce fotelik będzie dostępny w sprzedaży, zapraszamy do śledzenia naszego sklepu :)
TP
2019-09-25 07:17
Wygląda ciekawie, szczególnie ten nowy fotelik Maxi Cosi Coral :))
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.