+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
BoboWózki Gorzów Wielkopolski

Mamy już 30 salonów! Otwarcie w Gorzowie Wielkopolskim 16.11.2020 r.!

2020-11-17

Graniczna 8A

Pod tym adresem - ul. Graniczna 8A w Gorzowie Wielkopolskim - wczoraj miało miejsce huczne otwarcie naszego 30. już salonu BoboWózki. Był to dla nas wyjątkowy dzień, ponieważ coraz bardziej zbliżamy się do naszego celu i zwiększamy swoje zasięgi, by być jak najbliżej Was! Na wczorajszym otwarciu nasi Klienci przywitali nas niezwykle ciepło i tłumnie! Dzięki temu wiemy, że salon w Gorzowie Wielkopolskim to strzał w dziesiątkę! Po wczorajszym dniu mamy mnóstwo zapału i czekamy na Was z otwartymi ramionami. W każdej chwili jesteśmy gotowi do wsparcia Was poradami i wyjaśnieniami dotyczącymi wózków i fotelików samochodowych. Jako wykwalifikowani eksperci doradzimy Wam w wyborze najlepszego wózka, który będzie spełniał Wasze potrzeby, oczekiwania i możliwości. Pomożemy również w doborze fotelika samochodowego po przymiarce do Waszego auta. Jako profesjonaliści promujemy przede wszystkim bezpieczeństwo maluszków od pierwszych dni życia, by wspólnie z Wami dbać o ich prawidłowy rozwój.

BoboWózki Gorzów

Okolice salonu

Nasi drodzy Klienci mogą liczyć na ciekawą okolicę i dużo ułatwień przy naszym salonie BoboWózki. Tuż przy salonie znajduje się spory parking, by rodzice mogli komfortowo zaparkować samochód i udać się na zakupy. Warto wiedzieć również, że znajdujemy się niedaleko centrum i w odległości niespełna dwóch kilometrów od największego centrum handlowego w Gorzowie Wielkopolskim. Nasz salon jest umieszczony w bardzo bezpiecznej lokalizacji, w okolicy domków jednorodzinnych, gdzie nie ma ruchu ulicznego. To wszystko przekłada się na wysokie bezpieczeństwo rodziców i dzieci w czasie zakupów i odwiedzin w naszym salonie. Dodatkowo Klienci znajdą w najbliższym sąsiedztwie miejsce do spokojnych relaksujących spacerów, by korzystać z uroków natury z maluszkiem w brzuchu mamy, lub już w wózku.

BW salon w Gorzowie

Oferta naszego salonu

W salonie BoboWózki w Gorzowie Wielkopolskim nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc naszych ekspertów. Jak cała sieć, również i to miejsce jest pełne najlepszych wózków i fotelików samochodowych. W naszym salonie znajdują się marki takie jak Cybex, Maxi Cosi, Avionaut, Muuvo, Britax, Bebetto i wiele innych. Na zakupy zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, a także w soboty w godzinach 10:00-14:00. W każdej chwili możecie do nas zadzwonić pod numer 602224801 i skontaktować się z nami przez stronę na facebooku. Czekamy na Was!

BW Gorzów

 

Kto był z nami na otwarciu 30. salonu w Polsce?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Marta
2020-11-17 14:22
Ja byłam :)
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up