+20 salonów
+60 ekspertów
+500.000 bobowózków
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików RWF
Mistrzowie Handlu 2019 - nasz doradca laureatem!

Mistrzowie Handlu 2019 - doradca BoboWózki laureatem!

2019-05-17

Od zgłoszenia do nagrody

Kandydatów do otrzymania tytułu Mistrza Handlu można było zgłosić za pośrednictwem strony internetowej organizatora. Miało to miejsce na dwóch płaszczyznach - w ujęciu powiatowym i wojewódzkim. W głosowaniu powiatowym wybierano Sprzedawcę Roku, Sklep Roku, Butik Roku i Kwiaciarnię Roku. Zasięg wojewódzki obejmował natomiast Florystę Roku, Sklep Jubilerski Roku i Sklep z Zabawkami Roku. Całościowo zgłoszono aż tysiąc sześciuset kandydatów. Wśród nich znalazł się pan Mirosław Piszora, który pracuje w salonie BoboWózki w Gdańsku.

Głosowanie na kandydatów odbywało się na dwa sposoby. Jednym z nich były tak zwane KLIK-i - czyli kliknięcia na wybranego kandydata na stronie głosowania. Drugą metodą było wysyłanie SMSów na wybraną osobę. Swoje głosy można było oddawać między 22 lutego a 29 marca.

Wyniki i wręczenie nagród

- To państwo jesteście tymi, którzy w pewnym momencie są pierwszą wizytówką, to z państwem spotykają się mieszkańcy i turyści. Dzięki temu, jak państwo się zachowujecie, jak reagujecie na osoby do was przychodzące, budujecie wizerunek.

Te słowa skierował do zgromadzonych pan Sławomir Lucewicz - zastępca dyrektora ds. promocji w Kancelarii Marszałka Województwa.

W czasie uroczystej gali, na której wręczono nagrody, pan Mirosław Piszora odebrał dyplom Sprzedawcy Roku zajmując 3. miejsce. Warto wiedzieć, że w poprzedniej edycji, która miała miejsce cztery lata temu, znajdował się on na podium.

Nagroda dla pana Mirosława jest ogromnym wyróżnieniem dla całej naszej firmy. Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się wspólnie z tego wyróżnienia. Wiemy, że każdy członek załogi BoboWózki zasługuje na podobne miano, ponieważ wiedza i doświadczenie naszych ekspertów daje doskonałe efekty. To właśnie dzięki naszym profesjonalnym doradcom BoboWózki mają już 20 salonów w całej Polsce! Nasi eksperci dzięki swojej wiedzy zyskują zaufanie rodziców z całego kraju. Dziękujemy Wam, że doceniliście pana Mirosława już kolejny raz!

Mirek BoboWózki

Galerię zdjęć i krótki film z wydarzenia możecie obejrzeć tutaj.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Copyrights 2004-2019 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.