+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Nowa promocja X-landera - idealna na zimę!

Nowa promocja X-landera - idealna na zimę!

2018-11-07

Na czym polega promocja?

Akcja rozpoczęła się 25. października i będzie trwać do 25. listopada, zatem zostało jeszcze trochę czasu! Akcja może zostać zakończona wcześniej w przypadku wyczerpania zapasów, dlatego warto przemyśleć zakup w najbliższym czasie.

Przy zakupie dowolnego wózka z bieżącej kolekcji wózkow X-lander mamy szansę na otrzymanie zestawu o wartości 324 zł jedynie za złotówkę! W celu otrzymania promocyjnego zestawu należy zarejestrować zakup na stronie producenta.

W formularzu należy podać swoje dane, takie jak imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, dane kontaktowe oraz model zakupionego wózka wraz z nazwą i adresem sklepu, w którym dokonano zakupu. Trzeba też przeczytać i zaakceptować warunki promocji oraz dołączyć do formularza dowód zakupu.

Zestaw promocyjny składa się z trzech produktów

Xlander uchwyt

Pierwszym z nich jest uchwyt na kubek X-Mug. Jest to lekki, stabilny uchwyt, w którym możemy umieścić zarówno kubek, jak i butelkę. Uchwyt jest łatwo zaczepiany na ramie wózka, dzięki dobremu wyprofilowaniu i odpowiedniej budowie, dobrze dopasowuje się do kąta nachylenia powierzchni, co odpowiada za brak możliwości wylania napoju.

Zimą uchwyt niewątpliwie będzie często używany, ponieważ możemy umieścić w nim kubek z gorącą kawą lub herbatą i rozgrzewać się od środka w te najzimniejsze dni. Dzięki temu spacery będą o wiele przyjemniejsze i dłuższe! Kubek poza promocją można kupić za 28 zł.

Xlander rękawice

Mufka X-lander X-Muff

To drugi produkt, który znajduje się w zestawie promocyjnym. Jest to miękka i bardzo ciepła rękawica, którą za pomocą zatrzasków zapina się na rączkę wózka. Doskonale chroni przed chłodem i mrozem, można ją na stałe przypiąć do ramy wózka, dzięki czemu nie musimy pamiętać o zabieraniu rękawiczek.

W środku jest wypełniona ciepłym polarem, który zatrzymuje ciepło i jest bardzo miły w dotyku. Do mufki dołączono nieprzemakalne opakowanie, co ułatwia przechowywanie rękawicy. Wartość rękawicy to 98 zł.

Śpiworek X-lander X-Cosy

Xlander spiwor

Ostatnim produktem znajdującym się w zestawie promocyjnym do wózków dziecięcych X-lander jest X-Cosy - śpiworek uniwersalny. Śpiworek jest przeznaczony do każdej spacerówki, możemy go zatem używać do każdego modelu wózka. Jego kolejną zaletą jest to, że jest rozpinany na całej długości, dzięki czemu rodzice mają łatwy dostęp do dziecka.

Śpiworek dobrze przylega i chroni maluszka przed chłodem i zimnem. Dodatkowo ma otwory na pasy bezpieczeństwa, które zapewniają maluszkowi stabilność i bezpieczeństwo podczas spacerów. X-Cosy jest pakowany w torbę, którą po wyjęciu śpiworka można wykorzystać jako plecak - to produkt 2w1!

Wartość śpiworka wynosi 198 zł.

Nie mogło być łatwiej!

Te trzy rewelacyjne produkty znajdujące się w ofercie promocyjnej z pewnością sprawdzą się zimą. Przy zakupie dowolnego wózka marki X-lander po zarejestrowaniu zakupu otrzymujemy uchwyt na kubek, rękawicę mufkę oraz ciepły śpiworek dla dziecka jedynie za 1 zł! Pamiętajmy też o sobie, my też mamy zimą większe potrzeby. Nowa promocja doskonałego producenta - X-lander - przychodzi z rewelacyjnym rozwiązaniem!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.