+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Nowości w wózkach PHIL&TEDS - wysoka jakość, niska cena

Nowości w wózkach PHIL&TEDS - wysoka jakość, niska cena

2019-09-10

Najważniejsze zmiany

Tym, na co przede wszystkim warto zwrócić uwagę, jest fakt, że każdy z tych czterech modeli pomieści dwójkę dzieci. DOT, SPORT, DASH i VOYAGER, bo o nich mowa, zaskakują rodziców swoją funkcjonalnością. Pierwsze trzy to wózki z kategorii rok po roku, VOYAGER natomiast jest wózkiem spacerowym, który łatwo można przekształcić w wózek bliźniaczy. Warto też zaznaczyć, że ceny produktów uległy obniżeniu, natomiast jakość znacznie wzrosła! Czy to możliwe? Phil&Teds gwarantuje, że tak!

DOT, SPORT, DASH

Phil&Teds DotTe trzy modele mają między sobą pewne różnice. Niewielkie, jednak każdy został stworzony z innym przeznaczeniem. DOT jest wózkiem typowo miejskim. Świadczy o tym wielkość jego kół, która wynosi 10 cali. Niewielka szerokość wózka, bo wynosząca jedynie 58 cm, ułatwia poruszanie się po wąskich uliczkach i alejkach sklepowych. Dodatkowo kosz zakupowy o sporej pojemności ułatwia wykonywanie codziennych zakupów i obowiązków. Z modelem DOT życie w mieście z dwójką dzieci jest łatwością! Dodatkowo można dokupić Freerider, czyli specjalną hulajnogę, którą można doczepić do wózka, a która stanowi świetną atrakcję dla dzieci. DOT jest również najlżejszym wózkiem z całej trójki. Zaledwie 11,2 kg wagi ułatwia przenoszenie wózka.

 

Phil&Teds SportSPORT to wózek przeznaczony bardziej na trudniejszy teren. Zgodnie z nazwą modelu, dobrze sprawdzi się w czasie wykonywania aktywności fizycznych, jak jogging, czy szybki marsz z wózkiem. Dzięki pompowanym kołom osiąga dobrą amortyzację i świetnie dopasowuje się do pokonywanego podłoża. Dla modelu SPORT korzenie drzew w lesie, nierówna kostka brukowa czy dziurawa droga to wyzwanie, z którym poradzi sobie bez trudu! Wielkość kół wynosi 12 cali, dzięki czemu łatwiej mu pokonywać te skomplikowane podłoża. Dp tego modelu rodzice również mogą dokupić praktyczną hulajnogę. Waga modelu SPORT wynosi 12,2 kg.

 

 

Phil&Teds DashDASH jest wózkiem, który podobnie jak SPORT, dobrze będzie sobie radził na nierównej nawierzchni. Różnica jest z pewnością w kołach. DASH ma odporne na przebicie koła aeromaxx, które w połączeniu z amortyzacją w samym stelażu czynią spacery po nierównościach jeszcze bardziej komfortowymi dla dziecka. Wielkość kół nie różni się, ponieważ DASH również może pochwalić się 12 calami. Jest to najcięższy model z całej trójki. Jego waga wynosi bowiem 12,8 kg, przez co prowadzenie go jest pewne i stabilne. Hulajnoga dokupiona do modelu z pewnością uprzyjemni spacery starszemu dziecku.

 

 

VOYAGER Phil&Teds Voyager

Już na zdjęciach widać różnicę, która przyciąga wzrok. VOYAGER to wózek posiadający nie trzy, a cztery koła. Przednie są mniejsze, wielkości 8 cali, tylne natomiast mają wielkość 12 cali. Na wszystkie koła jest amortyzacja, która pozwoli na duży komfort dziecka. Jest to również najcięższy wózek z nowości marki, ponieważ jego waga to 14,6 kg. VOYAGER nie jest więc wózkiem, który będzie łatwy w przenoszeniu, za to jego przyczepność do podłoża i stabilność dzięki wadze jest większa. Doskonałe systemy ułatwiają prowadzenie tego wózka, zatem rodzice nie muszą obawiać się trudności. Warto również wiedzieć, że VOYAGER, podobnie jak DASH i DOT, ma koła odporne na przebicia oraz możliwość dokupienia hulajnogi.

 

Który z modeli jest najbliższy Waszym potrzebom?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.