+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Eezy S TWIST Cybex spacerówka obrotowa

Nowy EEZY S Twist - pierwsza obrotowa spacerówka od Cybexa!

2018-09-05

Rewelacyjne rozwiązanie w wózkach od Cybexa

Nie trzeba długo zastanawiać się nad tym, jakie korzyści daje obrotowe o 360° siedzisko spacerowe. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że dziecko i rodzice mają różne potrzeby. W jednej chwili maluch potrzebuje utrzymywać kontakt z rodzicem, żeby za kilka chwil zmienić zdanie i chcieć oglądać świat. Rodzice również mają różne potrzeby i czasem chcą stale widzieć dziecko, a czasem nie mają takiej ochoty.

Na rynku istnieje wiele wózków dziecięcych, w tym wózki 2w1 z możliwością montażu siedziska spacerowego przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Z pewnością każdy, kto posiada taki wózek, wie, jak czasem potrafi być to kłopotliwe. Trzeba się zatrzymać, zejść na bok, chwytać w ręce ciężkie siedzisko, czasem nawet z przebywającym w nim dzieckiem. Wszystko zajmuje dość dużo cennego czasu, który można spożytkować inaczej.

Przodujący na rynku niemiecki projektant i producent wózków dziecięcych - CYBEX - doskonale zna potrzeby rodziców i dzieci. Dzięki swojemu doświadczeniu i kreatywności potrafi tym potrzebom sprostać jeszcze zanim się one pojawią. W ten właśnie sposób powstał produkt doskonały Eeezy S Twist. Obecnie wózek spacerowy dla dzieci już dziedzących Cybex Eezy S+ 2 to najnowsza wersja.

Wózek Cybex Eezy S Twist od strony technicznej

Cybex Eezy S TwistTo model, który jest niewiarygodnie kompaktowy i lekki. Dzięki swoim niewielkim wymiarom - długość x szerokość x wysokość - 85 x 45 x 103 cm - spacerówka rewelacyjnie sprawdzi się na miejskich, wąskich uliczkach, nie będzie dla niej problemem pokonanie również dróg poza miastem. Jej niewielka waga - zaledwie 7,7 kg - z pewnością jest ogromną zaletą dla osób, które często muszę składać wózek lub wnosić go samodzielnie na wyższe piętra budynku.

Obrotowe siedzisko można dowolnie przekręcać tylko jedną ręką. Ta funkcja pozwala na łatwe i szybkie ustawienie siedziska w dowolnym kierunku. Oprócz tego cały wózek można również złożyć przy użyciu tylko jednej ręki. Ta możliwość doskonale sprawdzi się rodzicom, którzy często mają zajęte ręce i potrzebują, żeby wózek był funkcjonalny i łatwo się dostosowywał.

Po złożeniu wózek staje się niezwykle kompaktowy i osiąga niewielkie rozmiary. Z powodzeniem można go schować nawet w małym bagażniku, czy przechowywać w szafie, kiedy nie jest przez jakiś czas używany.


A co z tak ważnym komfortem dziecka?

Cybex wózek

CYBEX to producent, który oprócz bezpieczeństwa, designu i funkcjonalności wózka, w ogromnym stopniu skupia się na wygodzie małego pasażera. W wózku dziecięcym Ezzy S Twist wszystkie koła są amortyzowane, co w wielkim stopniu przekłada się na wysoki komfort malucha. Doskonała amortyzacja nie pozwala dziecku na odczuwanie wstrząsów, nawet po najechaniu kołami na duży przedmiot czy wpadnięciu w dziurę.

Dodatkowo zwycięzca Red Dot 2018 ma oparcie odchylane do pozycji płaskiej. Dzięki temu możemy zapewnić maluchowi najwyższy poziom wygody i jednocześnie spełnić jego potrzeby. Możliwość odchylenia oparcia aż do pozycji leżącej przekłada się na to, że wózek będzie odpowiedni dla dziecka już od chwili narodzin.

Bezpieczeństwo maluszka

Producent zadbał też o bezpieczeństwo dziecka podczas spacerów. Pięciopunktowe pasy nie pozwolą na wypadnięcie, czy zbyt mocne wychylenie się dziecka z wózka. Dodatkowo centralny hamulec nożny gwarantuje możliwość zatrzymania, nawet mocno rozpędzonego, Eezy S Twist w dowolnym momencie.

Świetnym krokiem producenta było zastosowanie budki przeciwsłonecznej, która dodatkowo zapewnia ochronę przed wiatrem i słońcem dzięki specjalnemu filtrowi UVP 50+. To daje możliwość spacerowania z maluszkiem nawet podczas silnego słońca.

Ezzy S Twist będzie odpowiedni dla dziecka od chwili narodzin aż do osiągnięcia wagi 17 kg, co odpowiada wiekowi około 4-5 lat.

Winner wózekReddot award 2018 winner!


Logo z czerwoną kropką to niezwykle prestiżowa nagroda. Niemal każdy producent walczy o to, żeby zostać wyróżnionym w ten sposób. Niełatwo było pokonać 6300 przeciwników w postaci produktów nadesłanych do oceny z całego świata w różnych kategoriach. Cybexowi się to udało właśnie z wózkiem dla dzieci Eezy S Twist!

Red Dot jest potwierdzeniem najwyższej jakości w świecie designu. To rozpoznawalny na całym świecie znak wysokiej jakości wzornictwa. Takie wyróżnienie jest dla producenta niewątpliwie wielkim zaszczytem i powodem do dumy!

Jaki wózek spacerowy wybrać?


W ofercie producenta znajduje się wersja Ezzy S Twist w podstawowych, jednakże niezwykle klasycznych i pięknych pięciu wersjach kolorystycznych. Jest to tańsza wersja tego doskonałego wózka.

Druga wersja jest nieco droższa - jest to Cybex Eezy S Twist Fashion Edition. W tym wariancie producent oferuje cztery wyjątkowe modele wózka. Każdy z nich wyróżnia się inną kolorystyką, designem i stylem. Niewątpliwie każdy jest piękny i wyjątkowy, jak na zwycięzcę Red Dot przystało!

Cybex blog

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.