+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
BoboWózki Kielce

Wózki Kielce? A może foteliki Kielce? BoboWózki już są!

2020-06-23

Dokładna lokalizacja nowego salonu BW

Salon BoboWózki w Kielcach jest naszym pierwszym sklepem w tym mieście. Wyznaczyliśmy je na kolejne miejsce na mapie BoboWózki ze względu na dużą ilość mieszkańców i wiele młodych rodzin, które rozpoczynają swoje życie w tym pięknym miejscu. Jesteśmy przekonani, że wybór tego miasta był doskonałym pomysłem i pomoże wielu rodzinom. Salon w Kielcach będzie znajdował się przy ulicy Szczecińskiej 40. Wybierając to miejsce, mieliśmy na uwadze dobry i dogodny dojazd. Ulica Szczecińska jest doskonale znana większości Kieleczczan, stąd też droga do nowego salonu nie powinna sprawiać trudności.

BW Kielce

Udogodnienia w salonie

Rodzice nie muszą obawiać się o miejsca parkingowe dla samochodów. Pod salonem znajduje się bowiem parking, by odwiedziny i zakupy były jak najbardziej komfortowe. Przed salonem jest również podjazd dla wózków, by rodzice nie musieli obawiać się o wnoszenie wózków po schodach, a osoby niepełnosprawne miały zapewnione możliwości wygodnego poruszania się. Cały kielecki salon BoboWózki jest również klimatyzowany, by w nadchodzące upalne dni zapewnić naszym Klientom i Pracownikom komfort. Salon jest obszerny, by poruszanie się po nim nie sprawiało trudności, a każdorazowo było przyjemnością.

BoboWózki Kielce

Dzień otwarcia

Datę otwarcia nowego salonu BoboWózki zaplanowaliśmy na czwartek 25.06 na godzinę 9.30. Salon będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-17.30 z wyjątkiem każdej środy, w których czasie na Klientów czekamy w godzinach 13.00-19.00. W soboty pracujemy dla Was w godzinach 9.00-15.00. W razie pytań możecie dzwonić do nas pod numer 661661370. Sprawdzajcie i obserwujcie też nasz profil na Facebooku, gdzie dodajemy bieżące informacje. Znajdziecie również konkursy i zabawy przeznaczone specjalnie dla Was! Pamiętajcie, że naszym znakiem rozpoznawczym są wykwalifikowani eksperci, którzy potrafią wysłuchać potrzeb każdego Klienta i tak dopasować wózki i foteliki, by całkowicie odpowiadały rodzicom i dzieciom.

Wózki Kielce

Zapraszamy i czekamy na Was już w czwartek! Kto będzie z nami?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.