+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Nowy salon BoboWózki w Olsztynie od 25 października 2019r.

Nowy salon BoboWózki w Olsztynie od 25 października 2019r!

2019-10-25

Miejsce nowego salonu z wózkami i fotelikami

Mieszkańcy Olsztyna z pewnością doskonale znają miejsce, jakim jest centrum Koszary Park. Budowa samych koszar rozpoczęła się w roku 1887, do 1945 roku służyły Artylerii jako koszary pruskie, natomiast po roku 1945 cały kompleks był wykorzystywany przez Wojsko Polskie. Obecnie zabudowanie pełni funkcję lokali użytkowych w wyjątkowym industrialnych stylu, by jak najbardziej oddać charakter i klimat tego miejsca. To właśnie w jednym z takich lokali znajduje się nasz nowy salon. Centrum Koszary Park położone jest przy ul. Marka Kotańskiego 2. BoboWózki znajdziecie na pierwszy piętrze, nad Strefą Fotelików. Sam dojazd do centrum Koszary Park jest nieskomplikowany, centrum znajduje się naprzeciwko Dworca Zachodniego od strony ulicy Artyleryjskiej. Rodzice przyjeżdżający samochodem nie muszą martwić się o parking - pod centrum znajduje się bardzo dużo miejsc parkingowych.

Wózki dziecięce Olstyn

Nowości w Olsztynie

Oprócz niepowtarzalnego klimatu i wyjątkowej duszy tego miejsca nasz salon w Olsztynie można wyróżnić jeszcze kilkoma cechami. Pierwszą z nich jest ogromna powierzchnia, na której nasi Klienci mają okazję dobrze poznać wózki i obejrzeć je z każdej strony. Wózki mają do dyspozycji powierzchnię aż 150 metrów kwadratowych, dzięki czemu rodzice mogą swobodnie z każdej strony obejrzeć wybrane modele. Dodatkowo na foteliki samochodowe 0-13 kg przeznaczono specjalny pokoik, by rodzice mogli w skupieniu wysłuchać naszych ekspertów i zastanowić się nad najlepszym wyborem. W naszym salonie można także usiąść, odpocząć i zrelaksować się na wygodnych kanapach, by czas oczekiwania na obsługę był przyjemniejszy.

Foteliki samochodowe Olsztyn

Wysokie standardy salonu

BoboWózki to sieć, która słynie z najwyższej jakości obsługi swoich Klientów. W naszych salonach pracują eksperci, którzy w swoją pracę wkładają całe serce, potężne pokłady wiedzy, ogromną cierpliwość i zrozumienie dla potrzeb przychodzących do nas Klientów. Eksperci BoboWózki potrafią wysłuchać potrzeb i oczekiwań rodziców, by doradzić im, jaki wózek czy fotelik samochodowy będzie dla nich najlepszy. Nie mogło tego zabraknąć również w nowym salonie, ponieważ na podium stawiamy wysoką jakoś obsługi Klientów. Nasz nowy sklep będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00-15:00.

Sklep dziecięcy Olsztyn

 

Pamiętajcie, że dzień otwarcia to zawsze okazja do niezwykle korzystnych zakupów! Zapraszamy Was serdecznie!

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Tata Rata
2019-10-26 00:22
W końcu w Olsztynie mamy sklep z wózkami i fotelikami dziecięcymi na odpowiednim poziomie. Dziś byliśmy i serdecznie polecamy!
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.