Zadzwoń! Poznaj rabaty i super promocje u konsultantów BoboWózki: tel. 504 77 30 60 lub tel. 506 46 88 54
+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
BoboWózki Dąbrowa Górnicza

Otwieramy się w Dąbrowie Górniczej! Od 15.10.2020r.

2020-10-14

To już 28. salon!

Czy wiecie, że salon w Dąbrowie Górniczej będzie już 28. sklepem BoboWózki? Nasze plany obejmują 50 fantastycznych miejsc, w których rodzice mogą kupić najlepsze wózki i foteliki w jednym miejscu i coraz bardzie zbliżamy się do celu. Jesteśmy już w większości dużych i ważnych miast, jednak nie ustajemy w drodze do szczytu. Salony BoboWózki znajdziecie w Gdyni, Gdańsku, Poznaniu, Zamościu, Katowicach, Wrocławiu, Koszalinie, Bydgoszczy, Łodzi, Radomiu, Białymstoku, Krakowie, Częstochowie, Warszawie Ursynów, Warszawie Śródmieście, Szczecinie, Gliwicach, Rzeszowie, Lublinie, Kaliszu, Olsztynie, Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim, Toruniu, Kielcach, Zielonej Górze i Opolu. Wszystkie z nich mają wspólną cechę, którą jest najwyższa jakość obsługi naszych drogich Klientów. Nasi pracownicy to wykwalifikowani eksperci, którzy każdego dnia są gotowi, by stawiać czoła nowym wyzwaniom. Fachowcy pracujący w salonach BoboWózki to pasjonaci, którzy każdego dnia pogłębiają wiedzę, by odpowiedzieć na każde pytanie rodziców i pomóc im rozwiać wszystkie wątpliwości.

 

Wózki Śląsk - Dąbrowa

Wielkie otwarcie - start o godzinie 10

Serdecznie zapraszamy na otwarcie naszego nowego salonu wszystkich rodziców z Dąbrowy Górniczej i okolic. Podczas tego wielkiego i ważnego dnia na naszych Klientów czeka dużo niespodzianek i niepowtarzalnych okazji do zakupów w wyjątkowych cenach. BoboWózki Dąbrowa Górnicza mieszczą się przy ul. Wojska Polskiego 3. Budynek jest zlokalizowany w pobliżu Wyższej Szkoły Biznesu i targu miejskiego przy ul. Ks. Augustynika. Ta lokalizacja umożliwia rodzicom zakup nie tylko niezbędnych dla dziecka akcesoriów, ale również jedzenia wysokiej jakości i produktów codziennego użytku. Tuż przy salonie znajduje się dużo miejsc parkingowych, zarówno z przodu, jak i z tyłu budynku. Dzięki temu rodzice mogą zaparkować samochód tak blisko, jak tylko się da, by nie musieć jeździć dookoła w poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego. Na otwarcie salonu zapraszamy na godzinę 10!

 

BoboWózki Dąbrowa

Oferta salonu w Dąbrowie Górniczej

Rodzice mogą mieć pewność, że w naszym nowym salonie znajdzie się oferta najlepszych wózków i fotelików w jednym miejscu. Oferujemy rodzicom wózki i foteliki najbardziej znanych i cenionych producentów, a także pomagamy wybić się nowopowstałym firmom, które także zasługują na uwagę. W szerokiej ofercie BoboWózki w Dąbrowie Górniczej rodzice znajdą foteliki samochodowe przeznaczone dla każdej grupy wagowej, dostosowane do każdego modelu samochodu. W asortymencie znajdują się modele mocowane na samochodowy pas bezpieczeństwa, bazy Isofix, z możliwością montażu przodem do kierunku jazdy, tyłem, a nawet obrotowe. Nasi fachowcy doradzą rodzicom w wyborze najbardziej odpowiedniego dla nich wózka, by spełniał oczekiwania ich, a także dzieci. Zapraszamy do konsultacji i wizyt w naszym salonie, a także do kontaktu telefonicznego pod numerem 693 692 414. Salon będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w środy 10-19, a w soboty 10-15. Zapraszamy!

 

BW Dąbrowa Górnicza

 

Kto będzie z nami?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Grajek
2020-10-30 12:38
Bardzo się cieszę. W końcu sklep z dobrym asortymentem.
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.