+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Silver Cross SURF 3 Eclipse - piękno, jakiego jeszcze nie było...

Silver Cross SURF 3 Eclipse - piękno, jakiego jeszcze nie było...

2020-05-22

Serce wózka dla dziecka

Wózek Silver Cross Surf 3 EclipseSilver Cross Surf 3 Eclipse opiera się na wyjątkowym stelażu, który jest wykonany ze stopu magnezu i aluminium. To pozwala zapewnić mu niską wagę i jednocześnie bardzo wysoką wytrzymałość. Koła żelowe to pewność wysokiej wytrzymałości i brak możliwości przebicia w połączeniu z bardzo dobrą amortyzacją. Tym, co spośród innych wózków wyróżnia Silver Cross Surf 3, jest jego zawieszenie inspirowane rowerami górskimi. Tym samym zapewnia płynną jazdę niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje. Warto wiedzieć, że przy tym modelu wózka dwa przednie koła można zamienić na dodatkowe duże koło terenowe. Dzięki temu Surf 3 staje się trójkołowcem, które są tak praktyczne do spacerów po lasach i innych nierównościach. Gondola dzięki całkowicie płaskiemu oparciu umożliwia maluszkowi spanie w niej przez długi czas, z jednoczesnym zapewnieniem maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Bambusowy materacyk jest antybakteryjny i jednocześnie zapewnia maksymalny poziom wygody dzieciątku już od pierwszych chwil życia. Tkaniny użyta do produkcji gondoli są przewiewne i oddychające, co też wpływa na komfort termiczny maluszka. Obszerna budka przeciwsłoneczna jest wyposażona w filtr przeciwsłoneczny UV 50+, by wnętrze wózka nie nagrzewało się, a dziecko było bezpieczne.

Wartość siedziska spacerowego

Silver Cross Surf 3 Eclipse

Siedzisko spacerowe Surf 3 Eclipse ma wiele cech wspólnych z siedziskami innych wózków, jednak niewątpliwie bardzo się wyróżnia na ich tle. Jego maksymalne obciążenie wynosi aż 25 kg, co jest najwyższą osiągalną na ten moment wartością. I więcej nie jest potrzebne, bo to spokojnie wystarczy na cały okres wózkowania dziecka, a nawet z pewnym zapasem. Siedzisko jest obracane w obu kierunkach, dzięki czemu maluszek może spacerować komfortowo utrzymując kontakt wzrokowy z rodzicem, by za chwilę podziwiać świat, patrzeć na niego i uczyć się go. Dodatkowo siedzisko ma budowę kubełkową, co obecnie uważane jest za najlepszą konstrukcję dla prawidłowego rozwoju kręgosłupa. Więcej o siedziskach kubełkowych przeczytacie w tym artykule: spacerówki kubełkowe. Oparcie można regulować w kilku pozycjach, w tym do pozycji leżącej dla komfortowych drzemek maluszka w czasie spacerów.

Atrakcyjność modelu Silver Cross Surf 3

Surf 3 Eclipse jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier roku 2020. Cała tapicerka to piękna barwa głębokiej czerni ze złotymi dodatkami, dzięki którym wózek wygląda bardzo luksusowo. I taki rzeczywiście jest. Wyjątkowo piękny, niebanalny i wyjątkowy. Wisienką na torcie jest dołączona przez producenta torba pielęgnacyjna, która w najmniejszym stopniu nie przypomina torby dołączonej do standardowych wózków. Wygląda zdecydowanie jak elegancka i ekskluzywna torebka damska, której nie można dostać w każdym sklepie z damską galanterią, nawet taką najbardziej prestiżową. Cena wózka 2w1 Silver Cross Surf 3 Eclipse wynosi 5299 zł.

 

Jak podoba Wam się najświeższa nowość Silver Cross? My jesteśmy zakochani!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up