+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wszystkie produkty Maxi Cosi teraz 20 procent taniej! WIELKA PROMOCJA

Wszystkie produkty Maxi Cosi teraz 20 procent taniej! WIELKA PROMOCJA

2020-06-05

Polecane foteliki samochodowe

Maxi Cosi Pebble Pro i-SizeKorzystając z promocji holenderskiego producenta, rodzice mogą zakupić wszystkie najważniejsze produkty dla dziecka. W grupie fotelików samochodowych warto zwrócić uwagę na model Pebble Pro. Jest przeznaczony dla najmłodszej grupy wiekowej, czyli maluszka już od pierwszych dni życia. Pebble Pro mocuje się na dodatkową bazę Isofix lub trzypunktowy pas bezpieczeństwa. Model ten można pochwalić za maksymalny wynik testów ADAC oraz zgodność z europejską normą i-Size. W promocji można go kupić w cenie 719 zł zamiast 899 zł!

Maxi Cosi Pearl Pro 2

Dla starszej grupy wiekowej polecamy Pearl One, który jest przeznaczony dla dzieci w grupie 9-18 kg. Jest to model RWF/FWF, zatem można maluszka przewozić tyłem i przodem do kierunku jazdy. Jako eksperci zawsze zalecamy przewożenie tyłem, które obecnie jest uznawane za najbezpieczniejsze. Można go kupić z bazą Isofix, która ułatwia montaż i czyni go pewniejszym, w cenie jedynie 1567 zł zamiast 1959 zł!

Maxi Cosi Kore ProDla najstarszych maluszków, czyli będących w grupie 15-36 kg, polecamy fotelik Kore Pro. Jak każdy z tej grupy jest mocowany przodem do kierunku jazdy na pas bezpieczeństwa lub zaczepy Isofix, które ma wbudowane. Spełnia europejską normę i-Size. Wyróżnia się także innowacyjnym systemem podświetlenia zapięcia pasów, dzięki którym dziecko może samodzielnie zapiąć pas nawet wtedy, kiedy nie ma w samochodzie wystarczającej ilości światła. Cena fotelika w promocji wynosi jedynie 959 zł z 1199 zł.

Wózki dziecięce Maxi Cosi

Maxi Cosi Lila Jade

Przy wózkach warto zwrócić uwagę na wózek spacerowy Lila z gondolą Jade. Zestaw jest wart uwagi ze względu na mnóstwo innowacyjnych rozwiązań. Kosz zakupowy można wyjąć dla wygody rodziców, tapicerka jest wyposażona w filtr UPF50+, a stelaż jest wyposażony w 4 amortyzatory dla maksymalnego komfortu dziecka. Gondola JADE ma możliwość zamocowania w samochodzie na bazę Isofix, by przewozić maluszka w samochodzie, jest to zatem gondola 2w1. Okazyjna cena wynosi 3094 zł zamiast 3868 zł!

Maxi Cosi Adorra 2Z samych spacerówek uwadze rodziców polecamy model Lila lub Adorra. Kilka ważnych informacji o pierwszym z nich jest wyżej, a czym wyróżnia się drugi? Wytrzymałość siedziska sięga 22 kilogramów. Jest przy tym dość lekki, co znacząco zwiększa komfort rodziców na czas przenoszenia wózka i wnoszenia go po schodach. Ponadto siedzisko może być zamocowane w obu kierunkach jazdy.


Produkty z serii Home

W ubiegłym roku Maxi Cosi wprowadziło na rynek produkty z serii Home. Jest to leżaczek Kori, który nadaje się dla maluszka od pierwszych dni życia, a po złożeniu zajmuje minimum miejsca. W serii także krzesełko do karmienia Minila o wielu możliwościach regulacji, by dopasować do potrzeb dziecka. Ostatnim produktem z serii Home jest łóżeczko Iora, które może pełnić funkcję dostawki do łóżka rodziców, by maluszek i rodzice odczuwali komfort i bezpieczeństwo. Cała seria Home to wyjątkowa jakość, piękny design i jakość premium. Teraz wszystko 20% taniej!

Maxi Cosi home

Koniecznie napiszcie na, co kupicie w promocji Maxi Cosi!

Zapraszamy Was do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.