+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Spacerówki składane na płasko, składane w książkę

Spacerówki składane na płasko, składane w książkę

2020-03-31

Cybex EEZY S+ 2

cybex eezy s+ 2Model EEZY S+ 2 to spacerówka idealna do życia w miejskiej dżungli. Wózek jest leciutki i bardzo zwinny, dzięki czemu przechodzenie w tłumie oraz przeciskanie się przez wąskie alejki i ciasne drzwi nie będzie stanowiło dla niego problemu. Koła wózka są dodatkowo amortyzowane, by do maluszka nie docierały żadne wstrząsy i drgania. Dodatkowo ten model ma budkę przeciwsłoneczną w rozmiarze XXL, która pozwoli ochronić dziecko od najsilniejszych promieni słonecznych, ale także od wiatru. W materiale budki znajduje się dodatkowo przeciwsłoneczny filtr UPV50+, który zapobiega nagrzewaniu się wnętrza wózka, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Ponadto stelaż składa się razem z siedziskiem, nawet przy użyciu jednej ręki, co jest znaczącym ułatwieniem dla rodziców. Bezstopniowa regulacja oparcia siedziska pozwala zapewnić dziecku najbardziej wygodną pozycję w każdej chwili spaceru. Znajdujący się pod siedziskiem duży kosz zakupowy ułatwia rodzicom wykonywanie codziennych zakupów oraz umożliwia zapakowanie do niego niezbędnych akcesoriów na czas spaceru dla dziecka. EEZY S+ 2 po złożeniu ma wymiary 25x45x53cm, a jego waga wynosi zaledwie 5,9 kg. Jednocześnie daje mu to miano najlżejszego i najmniejszego po złożeniu wózka spacerowego z całej trójki. Cena wózka wynosi 1299 zł.

Baby Design LOOK AIR baby design look air

Ten model rewelacyjnie sprawdzi się w terenie, został zaprojektowany i stworzony do zadań specjalnych. Przednie i tylne koła LOOK AIR są pompowane, co daje doskonałą amortyzację, nawet w czasie spacerów po największych nierównościach. Budka przeciwsłoneczna ma dodatkowo przedłużaną długość, nawet do kilkunastu centymetrów, dzięki czemu odpowiednia ochrona maluszka przed silnym słońcem na spacerach nie będzie stanowiła problemu. Pojemna kieszeń w siedzisku sprawia, że można do niej włożyć różne drobiazgi, np.. portfel czy klucze rodziców. Regulacja oparcia i podnóżka powoduje, że LOOK AIR można dopasować do potrzeb i oczekiwań dziecka, by zapewnić mu najwyższy komfort. Znajdujący się w zestawie pokrowiec na nóżki i folia przeciwdeszczowa sprawiają, że rodzice są przygotowani na każdą pogodę i wszelkie warunki atmosferyczne. Składanie wózka jest również możliwe jedną ręką, by zapewnić rodzicom maksimum wygody i funkcjonalności. Waga wózka wynosi 9,9 kg, a po złożeniu osiąga wymiary 72x60x29 cm. Cena modelu to 1049 zł.

Cosatto WOOSH XL

cosatto woosh xlWOOSH XL zasługuje na uwagę nie tylko dlatego, że jest uniwersalny i dobrze będzie radził sobie zarówno w mieście, jak i w terenie, ale oprócz tego ma dużą ilość dodatkowych akcesoriów, które dodaje producent. Warto także wiedzieć, że wytrzymałość siedziska wynosi aż 25 kg, co jest najwyższą możliwą wagą obciążeniową siedziska spacerowego. Przy tym sam wózek waży niewiele, plasuje się pod tym względem na środkowym miejscu wśród naszej trójki, z wagą 7,8 kg. Tkanina siedziska jest wodoodporna, a ponadto bije rekord także jeśli chodzi o wysokość filtra ochronnego. WOOSH XL w tkaninie zawiera filtr UPF aż 100+! Przy tym każdy wariant kolorystyczny tego modelu to wyjątkowe i oryginalne kolory i wzory - pod tym względem wózki Cosatto także wyróżniają się na tle innych. Do wózka producent dołącza dużą ilość dodatkowych akcesoriów, by model był jak najbardziej funkcjonalny. Jednym z dodatkowych gadżetów jest drobiazg, który może być pierwszym przyjacielem dziecka - urocza maskotka - inna dla każdego wariantu. Ponadto producent dołącza uchwyt na kubek i folię przeciwdeszczową. Po złożeniu WOOSH XL osiąga rozmiary 62x40x52 cm. WOOSH XL kupimy już za 1499 zł.

 

Na który z przedstawionych modeli zwróciliście uwagę najbardziej?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.