+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Wózek spacerowy na zimę. Poznajcie nasze trzy propozycje!

Wózek spacerowy na zimę. Poznajcie nasze trzy propozycje!

2019-12-03

Spis treści:

 • Na co zwracać uwagę w spacerówkach na zimę?
 • Coletto JOGGY
 • Espiro SONIC AIR
 • Baby Jogger CITY MINI GT2
 • Na co zwracać uwagę w spacerówkach na zimę?

  Z pewnością wózek na zimę powinien mieć odpowiednią wielkość kół. Zarówno koła żelowe, pompowane, jak i piankowe poradzą sobie dobrze, jeśli tylko są duże. Takie koła bez trudu przebrną przez nierówne podłoże i ubity śnieg. Kolejnym ważnym aspektem jest długie i szerokie siedzisko spacerowe, by dziecko można było bez trudu ciepło ubrać, nie zabierając mu jednocześnie komfortu w wózku. Szczelnie zabudowane siedzisko nie dopuszcza zimnego wiatru do malucha, a będący częścią zestawu śpiworek lub pokrowiec na nóżki chroni przed zimnem. Marka Cottonmoose przynosi doskonałe rozwiązania na czas zimy. Praktyczne śpiworki i mufki na dłonie chronią zarówno dzieci, jak i rodziców w czasie zimowych spacerów.

  Ważna jest także konserwacja wózka i regularne czyszczenie go. Polecamy impregnowanie wózka specjalnie do tego przeznaczonym żelem silikonowym, który jest odporny na działanie deszczu i śniegu. Dzięki temu chroni koła przed dostawaniem się do newralgicznych elementów wilgoci, która z łatwością może je uszkodzić. Pamiętajcie także o tym, że koła powinno się regularnie oczyszczać z błota, piachu i soli, która w zimę jest używana do posypywania chodników.

  Coletto JOGGY

  Coletto JoggyWózek Coletto Joggy ma bardzo duże koła tylne, dzięki czemu świetnie poradzi sobie na śniegu. Do tego rodzice mają możliwość wyboru, czy chcą mieć w wózku koła żelowe, czy pompowane. Wytrzymałość wózka wynosi aż 25 kg, co daje możliwość użytkowania go aż do czasu ok 5. roku życia dziecka. Budka przeciwsłoneczna jest sporych rozmiarów, co daje jej duże możliwości ochrony dziecka przed wiatrem. W zestawie znajduje się pokrowiec na nóżki, który nie pozwoli na docieranie zimnego wiatru. Obszerny kosz na zakupy pozwoli Ci zabrać wszelkie dodatkowe akcesoria zimowe lub zrobić zakupy w czasie spacerów.

  Espiro SONIC AIR Espiro Sonic Air

  SONIC AIR ma nieco mniejsze od JOGGY koła pompowane. Wciąż jednak ich średnica pozwala na określenie ich jako duże, doskonałe na zimę i nierówne drogi. SONIC AIR ma poręczny hamulec przy rączce, który jest bardzo łatwy w użyciu. Podobnie jak w JOGGY, duże i obszerne siedzisko pozwala na ciepłe ubranie dziecka na zimowe spacery bez obaw o to, że zmarznie. Dodatkowo producent dołącza nie tylko pokrowiec na nóżki, ale także praktyczny śpiworek i folię przeciwdeszczową.

  Baby Jogger CITY MINI GT2

  Baby Jogger City Mini GT2Ostatni wózek na zimę w naszym zestawieniu to CITY MINI GT2. Jest to model trzykołowy, przez co świetnie nadaje się na spacery po nierównej nawierzchni, jak lasy, czy wiejskie drogi. Siedzisko jest wyjątkowo długie i szerokie, a budka przeciwsłoneczna ma spore rozmiary. CITY MINI GT2 ma dodatkowo koła amortyzowane, przez co spacery po nierównym podłożu nie sprawiają dziecku dyskomfortu. Znajdujący się w zestawie ciepły śpiworek doskonale sprawdza się nie tylko zimą, ale też późną jesienią.

   

  Jaki wózek dla dziecka wybierzecie?

  Podziel się opinią jako pierwszy

  Napisz opinię
  Follow us
  Copyrights 2004-2024 BoboWózki
  social mail
  social up