+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózek do samolotu

Wózki do samolotu - najlepsze spacerówki polecane przez BoboWózki

2020-06-30

Wózek Easywalker Miley

Easywalker MileyNa samym początku warto zaznaczyć, że obciążenie siedziska wózka Easywalker Miley wynosi aż 22 kg, co daje mu pierwsze miejsce w dzisiejszym zestawieniu. Sam wózek to waga 7 kg, jest najcięższy z dzisiaj polecanych modeli. Możliwość wygodnej regulacji oparcia siedziska i podnóżka sprawia, że rodzice w prosty i szybki sposób mogą skonfigurować wózek tak, by maluszkowi było jak najwygodniej. Wszystkie koła Miley są amortyzowane, dzięki czemu rodzice mogą spacerować po nierównościach bez obaw o zmniejszony komfort dziecka. Przeciwsłoneczna budka ma filtr UPF 50+, by dziecko nie było narażone na silne działanie promieni słonecznych. W zestawie znajduje się dodatkowa torba transportowa z paskiem na ramię, by rodzice w wygodny sposób mogli przenosić złożony wózek. Oprócz tego producent dodaje pałąk ochronny, który zwiększa bezpieczeństwo i wygodę dziecka, a także folię ochronną. Nie pozwoli ona na zamoknięcie dziecka i samego wózka w czasie spacerów podczas opadów. Cena wózka spacerowego Miley wynosi 1350 zł, jest dostępny w trzech modnych kolorach.

Silver Cross Jet 2.0

Silver Cross Jet 2.0

Na drugim miejscu w naszym dzisiejszym zestawieniu postawiliśmy wózek Silver Cross Jet 2.0 brytyjskiej marki Silver Cross. Waga wynosi zaledwie 6,2 kg. Model wyróżnia się innowacyjnym hamulcem typu flip-flop. Taki rodzaj ma osobno umieszczony hamulec i jego blokadę. Dzięki temu nie ma możliwości przypadkowego zwolnienia hamulca, a tym samym komfort rodziców wzrasta. Oprócz tego Jet 2.0 wyróżnia się sprężynowym zawieszeniem, dzięki któremu amortyzacja stoi na wysokim poziomie. Podobnie jak przy Miley, do Jet 2.0 producent również dołącza torbę transportową. Spacerówkę od Silver Cross po złożeniu i umieszczeniu w torbie można wygodnie prowadzić jak walizkę. Ponadto do stelaża wózka dzięki dodatkowym adapterom można wpiąć fotelik samochodowy. Cena tego modelu wynosi 1599 zł. Producent wypuścił wózek w czterech kolorach - Black i Silver w wersji podstawowej oraz Ocean i Mist w wersji limitowanej za dopłatą 200 zł.

Wózek dziecięcy Joolz Aer

Joolz AerTegoroczna spacerówka holenderskiej marki JOOLZ zdobywa duże uznanie wśród rodziców. Pod względem wagi Joolz Aer jest równy z Jet 2.0, ponieważ oba ważą po 6.2 kg. Zasługuje na uwagę dzięki budowie i wielkości siedziska spacerowego. Samo oparcie siedziska ma aż 55 cm wysokości, a szerokość 37 cm. Daje to dziecku maksimum wygody, szczególnie jeśli jest ono wysokie. Dodatkowo wysokie położenie rączki będzie doskonałe dla wysokich rodziców i zapewni im maksymalny komfort w czasie spacerów. Kosz zakupowy o udźwigu do 5 kg to idealne rozwiązanie na spacery i zakupy z dzieckiem. Warto zaznaczyć także, że Aer ma łatwy system składania - wystarczy użyć przycisków, dzięki którym złożeniu wózka wraz z siedziskiem następuje błyskawicznie i bardzo łatwo. Producent do tego modelu także dołącza pokrowiec transportowy z paskiem na ramię. Joolz Aer rodzice mogą kupić za 1.699 zł w pięciu modnych i atrakcyjnych kolorach.

Która z naszych propozycji najbardziej wpadła Wam w oko?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.