+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózki dziecięce z dużymi kołami pompowane na teren

Wózki dziecięce z dużymi kołami

2019-10-18

Bebetto LUCA

Bebetto LucaZaczniemy od polskiego producenta Bebetto i zaprezentujemy Wam wózek LUCA. Warto na samym początku zaznaczyć, że jest to model, który jest produkowany niezmiennie od kilku lat. Został sprawdzony przez wielu rodziców, zatem bez chwili wahania możemy powiedzieć, że LUCA naprawdę jest wart uwagi. Na nasze polskie warunki to doskonała propozycja, ponieważ ma wyjątkowo miękkie zawieszenie, które dodatkowo można regulować w zależności od pokonywanego podłoża. Koła wózka są nie tylko imponujących rozmiarów - tylne 30 cm, a przednie 24 cm średnicy, ale równocześnie są pompowane. Dzięki temu zapewniają bardzo dobrą amortyzację, przez którą spacer po nierównej kostce brukowej nie obudzi śpiącego maluszka. Obszerna gondola o wewnętrznej długości aż 79 cm zapewnia dziecku komfort nawet zimą, kiedy jest grubo ubrane, a wentylacja budki zapewnia komfort termiczny latem, kiedy cyrkulacja powietrza jest niezbędna. Cena LUCA w stosunku do jego jakości jest naprawdę niewielka!

Baby Jogger CITY ELITE Baby Jogger City Elite

Ten trójkołowiec jest doskonałą propozycją dla rodziców, którzy często spacerują po nierównym podłożu. CITY ELITE świetnie sprawdzi się np. w lesie nie tylko przez rozmiar swoich kół, ale także przez ich ilość. Trzy kółka są przeznaczone przede wszystkim do trudniejszego, nierównego podłoża, a także pozwalają pogodzić jogging ze spacerami. CITY ELITE również ma pompowane koła, a wszystkie o średnicy 30,5 cm. Wózek jest bardzo zwrotny, łatwy w manewrowaniu i prowadzeniu i wysoce funkcjonalny. Jego sporych rozmiarów kosz na zakupy przydaje się podczas każdego spaceru, a hamulec ręczny jest niezwykle praktyczny w każdej chwili spaceru.

Stokke TRAILZ

Stokke TrailzTRAILZ to wózek zachodni, który wykonany został w pięknym skandynawskim stylu. Wyróżnia się przede wszystkim samym designem, ponieważ ciężko odmówić mu oryginalności. Przez swoje duże tylne (30 cm średnicy) koła, które są także pompowane, TRAILZ jest łatwy w prowadzeniu po każdym podłożu. Ciekawym drobnym elementem są niewielki dziurki w koszu zakupowym, które umożliwiają odprowadzanie z kosza wody i piasku. Sam kosz i gondola mają pokaźne rozmiary, a kubełkowe siedzisko spacerowe ma możliwość montażu w obu kierunkach. TRAILZ nie należy do wózków lekkich, jednak łatwo można znaleźć zaletę jego wagi. 14,6 kg w wersji głębokiej i 13,6 kg w wersji spacerowej gwarantuje bardzo dobrą przyczepność do podłoża.

 

 

Zwracaliście wcześniej uwagę na wielkość kół wózka? Jakie ona ma dla Was znaczenie?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.