+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózki składane jedną ręką

Wózki składane jedną ręką

2020-03-10

Wózek spacerowy Euro-Cart Spin

Euro-Cart SpinNasze zestawienie zaczynamy od modelu, który może się pochwalić m.in. innowacyjną barierką ochronną. SPIN na pierwszy rzut oka wyróżnia się nietypową budową stelaża, przez co przyciąga wzrok rodziców. Stelaż jest w dodatku polerowany na wysoki połysk, co zwiększa estetyczne walory wózka, który oczywiście jest składany jedną ręką. Do tego SPIN jest najlżejszym modelem z naszego dzisiejszego zestawienia. Jego waga wynosi zaledwie 5,9 kg. Przez to rodzice nie będą mieli trudności z przenoszeniem wózka czy wnoszeniem go po schodach na wyższe piętra bloku bez windy. Innowacyjna barierka ochronna zabezpiecza maluszka przed wypadnięciem z wózka. Dziecko może wygodnie trzymać na barierce rączki w czasie spacerów. Koła zostały wykonane z odpornego na ścieranie oraz zmiany temperatur poliuretanu. Materiał ten jest dodatkowo lekki, co nie pozwala zwiększyć znacząco wagi wózka. Dodatkowo SPIN jest wyposażony w specjalny stopień, który ułatwia dziecku wejście do wózka. Regulowany w dwóch poziomach podnóżek doskonale się sprawdza, kiedy maluszek musi odbyć drzemkę w czasie spaceru. Cena Euro-Cart SPIN wynosi jedynie 659 zł.

Wózek spacerowy Baby Jogger CITY TOUR 2  Baby Jogger City Tour 2

Kolejny wózek składany jedną ręką w dzisiejszym zestawieniu jest CITY TOUR 2 od Baby Jogger. Ten model jest nieco cięższy od powyższego, jego waga wynosi bowiem 6,5 kg. Oprócz możliwości złożenia go jedną ręką, dzieki obecności specjalnego uchwytu, rodzice mogą nieść złożony wózek spacerowy w jednej ręce. Kosz zakupowy znajdujący się w wózku zwiększa jego funkcjonalność, a dodatkowo przednie koła są amortyzowane, by maluszek nie odczuwał nieprzyjemnych drgań i wstrząsów, które naturalnie pojawiają się w czasie spacerów po nierównościach. Do modelu CITY TOUR 2 producent dołącza specjalny pokrowiec. Można do niego włożyć złożony wózek. Dzięki temu wózek jest chroniony przed zabrudzeniem i otarciami stelaża na czas transportu, czy przechowywania. Przy pomocy dodatkowych adapterów rodzice mogą na stelażu tego wózka zamocować dodatkowo gondolę i fotelik samochodowy do osobnego dokupienia. Cena wózka spacerowego wynosi 1289 zł.

Wózek spacerowy Kekk by Kees Moon

Kekk by Kees MoonTen wózek ma jedną szczególną cechę, która niebywale ułatwia jego składanie. Jedną ręką przesuwa się odpowiedni suwak, a następnie wózek składa się sam przez całkowicie innowacyjny system składania. Osiąga przy tym niewielkie rozmiary, by łatwo można go było przechowywać. Po złożeniu można go w bardzo przyjemny sposób prowadzić za rączkę, która podczas użytkowania stanowi barierkę ochronną dla dziecka. MOON jest niewielkich rozmiarów i jego waga także jest zaskakująco niska, choć należy do najcięższych modeli z dzisiejszej trójki. MOON waży 6,8 kg. Duża szerokość siedziska zapewnia dziecku komfort nawet na chłodniejsze pory roku, kiedy malec jest grubiej ubrany - siedzisko osiąga szerokość 34 cm. Do tego modelu producent również dołącza torbę, podobnie jak przy CITY TOUR 2. W budce siedziska znajduje się okienko wentylacyjne, przez które możemy zaglądać do dziecka bez konieczności zatrzymywania wózka. Cena tego modelu wynosi 799 zł.

 

Który z wózków podoba Wam się najbardziej? Zdecydujecie się na możliwość rozbudowania do wózka 3w1, czy automatyczny system składania?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.