Jeszcze dzisiaj -10%, -20%, a nawet ponad -30%, skorzystaj z promocji łowiąc okazje lub zapytaj o to doradcę BW - tel. 504773060, 504950350
+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Concord

Proponujemy Państwu najwyższą jakość wykonania, komfort i pełne bezpieczeństwo w jednym produkcie. Wózki dziecięce Concord zawarte w ofercie naszego sklepu internetowego to atrakcyjne połączenie szeregu zalet, które istotnie wpływają na komfort podróżowania z dzieckiem. Niemiecka marka Concord do niedawna kojarzona była z pierwszoligowymi dziecięcymi fotelikami samochodowymi Transformer, w tym modelami RWF, dostosowanymi do różnej wagi dziecka.

Zakres cenowy
585zł
4615zł

Wszechstronne spektrum wózków i fotelików Concord

W chwili obecnej Concord to również wózki dziecięce, wśród których warto wspomnieć o wygodnym i funkcjonalnym wózku dziecięcym Wanderer. Na uwagę zasługuje także bardzo lekki i niesamowicie zwrotny model wózka o nazwie Neo, który wyróżnia się przekładanym siedziskiem. Wózki i foteliki dziecięce Concord to najwyższa jakość i przystępna cena.

Niemiecka technologia w fotelikach Concord

Produkty marki Concord cechują się prostotą - są łatwe w użytkowaniu, nieskomplikowane w obsłudze i niezwykle intuicyjne, co doceniają wszyscy rodzice. Wózki Concord są także praktyczne i funkcjonalne - zostały zaprojektowane tak, by rodzicom i dzieciom dawać jak najwięcej możliwości, wygody, komfortu i bezpieczeństwa. Poza tym produkty cechuje logiczny, przemyślany projekt, w połączeniu z materiałami wysokiej klasy daje to doskonały efekt końcowy.

Zyskanie zaufania w zakresie bezpieczeństwa to podstawa

Marce zaufało już wiele rodziców, którzy pozostają zadowoleni ze swojego wyboru. Dzięki temu, że Concord tworzy produkty z ogromną pasją i sercem co jest widoczne i odczuwalne przez wszystkich którzy zdecydowali się postawić na produkty tej marki. Producent wyjątkowo dba o to, by foteliki jak i wózki były dopasowane do potrzeb i stylu życia rodziców i dzieci.

Oprócz wózków dziecięcych producent w swojej ofercie ma także inne produkty dla najmłodszych. Należą do nich foteliki samochodowe, które gwarantują maluszkom bezpieczną oraz komfortową jazdę samochodem dzięki zastosowaniu najbardziej nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań technologicznych.

Zobacz również: fotelik Diono, wózki Oyster, foteliki Cybex, foteliki Maxi Cosi, krzesełka Bloom


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.