+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Safety1st

Wózki dziecięce marki Coletto, zawarte w luksusowym asortymencie naszego sklepu internetowego, posiadają ergonomiczne kształty oraz wykonane są z wysokogatunkowych materiałów. Wyróżnia je także intuicyjna obsługa, lekka konstrukcja i nowoczesna stylistyka. Połączenie tych walorów sprawia, że wózki Coletto zaspokajają nawet najwyższe oczekiwania i pozwalają na długotrwałe użytkowanie. Dla zagwarantowania wysokiego komfortu oraz bezpieczeństwa wózki Coletto produkowane są w fabryce, która posiada certyfikat ISO 9000. W ofercie naszego sklepu online dostępne są różne modele wózków dla dzieci Coletto, w tym modele wielofunkcyjne, spacerowe i głęboko spacerowe.

Wyjątkowe modele wózków w ofercie Coletto

W prezentowanym asortymencie można wyróżnić następujące serie: Florino, Savona, Verona, Joggy. Wózki te mogą występować w zestawie z bezpiecznym fotelikiem dziecięcym oraz torbą podręczną w zestawie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, w tym również z ceną komfortowych i funkcjonalnych wózków dziecięcych Coletto.

Czy warto wybrać markę Coletto?

Projektanci marki Coletto doskonale rozumieją, czym dla rodziców jest bezpieczeństwo dziecka. To niesłychanie ważna wartość, którą pielęgnują tak bardzo, jak jest to tylko możliwe. Łatwo jest dbać o komfort dziecka z marką Coletto - jej wózki dziecięce posiadają szereg atrakcyjnych funkcjonalności, dzięki którym podróż staje się bardzo prosta i komfortowa.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Roan, wózki Peg Perego, wózki Maxi Cosi, wózki Bebetto

Zakres cenowy
3649zł
6282zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.