Tylko dzisiaj -10%, -20%, a nawet powyżej -30%, skorzystaj z promocji łowiąc te okazje lub zadzwoń po szczegóły - tel. 504773060, 504950350
+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce EasyGO

W ofercie naszego sklepu internetowego klienci znajdą starannie wyselekcjonowaną ofertę wózków dla dzieci, w tym wózki EasyGO. Są wśród nich wielofunkcyjne modele bliźniacze z parasolką czy podwójne wózki spacerowe. W luksusowym asortymencie produktów dziecięcych dostępne są także bezpieczne foteliki samochodowe, a także nowoczesne rowerki do nauki jazdy. W naszym sklepie online zapewniamy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i bogaty wybór. Wózki dziecięce EasyGO występują w naszej ofercie w różnych kolorach. Z pewnością każdy rodzic wraz z modelem wybierze odpowiedni dla swojej pociechy.

Zakres cenowy
395zł
2449zł

Spacerówki EasyGo

Wśród wózków EasyGO znajdują się takie serie jak: Duo Comfort, Nitro, Maxima SPS, Quantum Alu, Virage czy Fusion. Każda z tych serii wyróżnia się od pozostałych i ma swój unikalny, niepowtarzalny charakter. Wózki występują w wielu modnych kolorach, dzięki czemu każdy rodzic może wybrać dla siebie tę idealną barwę, która nigdy się nie znudzi i zawsze będzie na topie. EasyGO to marka znana z tego, że w każdym swoim produkcie zapewnia dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa i wysoki komfort, żeby maluch mógł czuć się jak najlepiej. Producent wyznaje zdanie, że rodzina jest szczęśliwa, kiedy wspólne chwile spędza już od pierwszych dni życia razem nie tylko w domu, ale także poza nim.

To właśnie to podejście gwarantuje nam, że produkty marki EasyGO uczynią nasze wspólne chwile z dzieckiem szczęśliwszymi i bardziej przyjemnymi. Producent dba o to, by wózki gwarantowały dzieciom wygodę i wysoki komfort, ale także bezpieczeństwo. EasyGO w procesie produkcji nie zapomina o rodzicach. To właśnie dla ich wygody wózki maja doskonałą skrętność, wygodnie się je prowadzi i można zabrać je wszędzie. Oprócz wózków w ofercie producenta znajdują się rowerki do nauki jazdy. To doskonała zabawa dla dzieci, które lubią aktywnie spędzać czas na dworze. Zgodnie z misją producenta dzięki takiemu rowerkowi cała rodzina może aktywnie spędzać czas poza domem, co członków rodziny bardzo do siebie zbliża i daje im poczucie jeszcze większej bliskości.

Zobacz również: wózki BabyStyle Oyster, wózki Mountain Buggy, wózki TFK, wózki Adamex, dostawka Lascal

Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.