+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Euro Cart

Polecamy Państwu bezpieczne i komfortowe wózki dziecięce Euro Cart, które można kupić w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie. Produkty dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej i spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

Pokaźna kolekcja modeli wózków

Dominują wśród nich modele spacerowe i głęboko spacerowe. Wózki dla dzieci Euro Cart można podzielić na kilka serii: Lira, Passo, Ritmo, Runner oraz VOLT. Mogą one występować w wersji 3w1 i posiadać fotelik samochodowy. Wózki Euro Cart sprawdzą się zarówno w terenie, jak i w mieście. Ich zakup to spokojna i wygodna podróż dla dziecka, zaś dla rodzica spokój i poczucie zapewniania swojemu maluchowi wszystkiego, co najlepsze.

Produkty Euro Cart to gwarancja jakości, wygody i bezpieczeństwa dla dziecka, ale także komfortu dla rodzica. Producent komfort rodzicowi gwarantuje poprzez tworzenie wózków odpornych na różne czynniki zewnętrze, różną pogodę i warunki atmosferyczne. Spokój o stan wózka po spacerze przekłada się na to, że z wózkami Euro Cart możemy spacerować z maluchem zarówno w upalne lato, jak i mroźną zimę. Dodatkowo rodzice odczuwają komfort podczas używania wózka, kiedy lekko i łątwo się go prowadzi, kiedy jego skrętność i manewrowość jest bardzo dobra, kiedy wózek nie jest ciężki i przede wszystkim jest funkcjonalny. Takie właęnie sa produkty marki Euro Cart. Warto zaufać znanemu producentowi, który poza skupianiem się na dziecku - będącym dla niego najważniejszym - nie zapomina o rodzicach, których potrzeby są równie ważne.

W ofercie producenta znajdują się także foteliki do karmienia. Dzieki nim wszystkie posiłki stana się przyjemnością zarówno dla rodzica, jak i dla malucha. W krzesełku Euro Cart dziecko czuje się wyjątkowo dobrze i przyjemnie. Ciekawa kolorystyka doda oryginalnego charakteru każdemu wnętrzu, niezależnie od tego, czy jest ono klasyczne, czy całkowicie nowoczesne.

Zobacz również: Maxi Cosi Kore Pro, Cybex E Priam, BeSafe Modular, Diono Monterey, foteliki Nuna

Zakres cenowy
325zł
2169zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.