+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Foteliki samochodowe dla dzieci RWF

Czym jest fotelik RWF - Rear Way Facing?

Foteliki RWF są montowane w samochodzie tyłem do kierunku jazdy, co znacząco pozwala zwiększyć bezpieczeństwo dziecka. Do dziecięcych fotelików RWF zaliczają się modele w kategorii 0-13 kg, a także część fotelików samochodowych z wyższych przedziałów wagowych, w tym 9-18 kg czy 9-25 kg, przeznaczonych dla starszych dzieci. Montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy to gwarancja, że w razie potencjalnego wypadku czy też nagłego ostrego hamowania dziecko będzie mogło zaprzeć się plecami o fotelik, a tym samym uniknąć niebezpiecznego wstrząsu, a nawet uszkodzenia kręgosłupa.. Wynika to ze specjalnej konstrukcji fotelika RWF, który absorbuje siłę uderzenia i maksymalizuje ochronę dla dziecka, szczególnie na odcinku szyjnym kręgosłupa.

...
Zakres cenowy
599zł
5190zł

Fotelik montowany przodem czy tyłem do kierunku jazdy?

Dla lepszego porównania, w przypadku klasycznego fotelika, w którym dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy, naturalnie obciążenie dla dziecka podczas uderzenia jest nieporównywalnie dużo większe. Zakup fotelika samochodowego RWF to przede wszystkim inwestycja w bezpieczeństwo naszej pociechy, ale też w swój własny spokój. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego BoboWózki oraz salonów stacjonarnych. Poza tym, że od kilkunastu lat specjalizujemy się w zakresie wózków dziecięcych, to nasi doradcy są również przygotowani w zakresie doboru i montażu bezpiecznych fotelików, na które serdecznie Państwa zapraszamy.

Fotelik Cybex Sirona M Size

Oferujemy bogatą ofertę, przejrzysty cennik oraz dobór i montaż do konkretnego auta, najwyższej jakości bezpiecznych, dziecięcych fotelików RWF.

Zobacz również: foteliki 9-18kg, foteliki 15-36kg, wózek do samolotu, wózek parasolka, wózki do biegania

Foteliki zwrócone tyłem do kierunku jazdy RWF znacząco zmniejszają ryzyko urazu głowy oraz szyi dziecka podczas zaistniałego wypadku. Dlatego bardziej bezpieczny jest wybranie kolejnego fotelika tyłem do kierunku jazdy, szczególnie właśnie w momencie gdy dziecko wyrasta z pierwszego fotelika. Na pewno warto zaufać fotelikom z zaliczonym Test Plus - lista fotelików zamieszczona jest obok z oznaczeniem ich specjalnym znaczkiem.

Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.