+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce GB

W asortymencie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć komfortowych, wózków dziecięcych rodzeństwa dobrze znanej marki Cybex, czyli GB. Wyróżniają się one wyjątkowo kompaktowym rozmiarem oraz łatwością przechowywania. Firma GB produkuje również nowoczesne foteliki samochodowe RWF, przystosowane do bezpiecznego podróżowania tyłem do kierunku jazdy. Są one przystosowane do obciążenia 0-18 kg. Wózki, w tym serie Pockit i QBIT, a także foteliki GB to doskonałe wyposażenie zarówno na codzienny spacer, jak i na dłuższą podróż. Są one dostępne w różnych wersjach kolorystycznych.

Zakres cenowy
699zł
2499zł

Siostrzana marka wózków i fotelików Cybex

Wyjątkowo komfortowa pozycja oraz naturalne ułożenie nóg i rąk dziecka w gondoli dają swobodę ruchów, która ma szczególne znaczenie dla rozowju „szóstego zmysłu” dziecka, czyli zmysłu równowagi. Bezdyskusyjnie bliskość ciała rodzica, bicie serca, głos jego i delikatny dotyk, pomagają noworodkowi łagodzić stres podczas spacerów oraz dają poczucie bezpieczeństwa. Do wózków ciekawym rozwiązanie są również dostawki Lascal. Świetne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka, które z pewnością genialnie sprawdzi się zarówno na początku spaceru jak i w kryzysowych momentach, kiedy starsze dziecko jest zmęczone i chętnie będzie chciało odpocząć, jednocześnie przemieszczając się.

W naszym sklepie online zapewniamy Państwu najwyższą jakość oraz możliwie atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wózków i fotelików dla dzieci GB tak w ofercie online, jak również w kilkudziesięciu salonach stacjonarnych BW w całej Polsce.

Zobacz również: Britax Dualfix M i-Size, Cybex Platinum, BeSafe Modular, Diono Monterey, foteliki samochodowe


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.