+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Graco

Amerykańska marka Graco początkowo związana była z branżą części samochodowych, aby następnie, począwszy od lat 40-tych, na dobre zająć się branżą dziecięcą. Na początku produkowała zabawki, potem foteliki samochodowe, kojce czy huśtawki. Dzisiaj Graco jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów wózków dla dzieci. Są one często proponowane w modułach Travel System. Graco® to marka o zasięgu globalnym, oferująca artykuły dla dzieci budzące zaufanie i uznanie rodziców. Już od ponad 60 lat oferuje rodzicom, a zwłaszcza ich pociechom, przemyślane, praktyczne i niezawodne rozwiązania. Rozwiązania intuicyjne, wypływające z troski kochającego rodzica o swoje dziecko. Stąd w portfolio marki szeroki zakres innowacyjnych produktów, począwszy od wózków, fotelików, po kojce, krzesełka, czy huśtawki, by w pełni zaspokoić potrzeby zapewnienia dziecku ochrony, ukojenia, uspokojenia i pielęgnacji.

Zakres cenowy
199zł
3599zł

Graco to nie tylko wózki, ale i foteliki dla dzieci

Dzięki długoletniemu doświadczeniu marka wie, jak czasem drobne rzeczy niebywale rewolucjonizują opiekę nad dzieckiem. Dlatego produkty Graco zaprojektowane są z myślą, by wspierać rodziców w ich codziennym doświadczaniu rodzicielstwa oraz zapewnić komfort i bezpieczeństwo dziecku. By ich użytkowanie było intuicyjne i proste w obsłudze, bezpieczne, a „zagospodarowany” czas przeznaczony na to co najcenniejsze - Mały Skarb.

Styl i design Graco

Produkty Graco służą niezawodną pomocą w opiece nad maluchem. Niemniej oferują też dużo więcej! Zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami doskonale wpisują się otoczenie, a poprzez subtelne detale czy kolorystykę nadają indywidualny charakter. Unikalne motywy i design nie pozostają niezauważone, zwłaszcza w otoczeniu domowego wnętrza. Eleganckie i wytrzymałe materiały doskonale sprawdzają się w przypadku fotelików samochodowych. Nowoczesne i nieszablonowe wzornictwo sprawi, że prowadzenie wózka i wspólne dzielenie radości z poznawania świata będzie jeszcze bardziej przyjemne.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Maclaren, wózki Peg Perego, wózki Xlander, wózki ABC Design

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.