Jeszcze dzisiaj -10%, -20%, a nawet ponad -30%, skorzystaj z promocji łowiąc okazje lub zapytaj o to doradcę BW - tel. 504773060, 504950350
+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki Greentom

Greentom to producent, który coraz bardziej podbija serca rodziców, szczególnie tych, którym zależy na dobru naszej planety i starają się na każdy kroku o nią dbać. Producentowi bardzo zależy na tym, żeby matka ziemia jak najdłużej mogła cieszyć się dobrym stanem, przez co dąży do tego, aby i rodzice zaczęli zwracać większą uwagę na dobro planety. Wózki Greentom są komfortowe, w pełni bezpieczne oraz funkcjonalne. Niewątpliwie należy pamiętać o tym, że wózki są w stu procentach ekologiczne! Wykorzystane do produkcji materiały przyczyniają się do zmniejszenia ilości śmieci zanieczyszczających powierzchnię Ziemi i rozkładających się przez tysiące lat, jak m.in. butelki plastikowe.

Zakres cenowy
1179zł
2898zł

Eko filozofia Greentom

Modele spacerowe i głęboko-spacerowe są dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać wózek idealny dla siebie i maluszka, taki, który będzie doskonale współgrał ze stylem bycia i życia. Wózki Greentom zostały wykonane z trwałych, ekologicznych materiałów. Greentom skupia się także na szeregu innych aspektów, które mogą przełożyć się na jakoś życia i funkcjonowania matki Ziemi. Fabryki produkcyjne są rozmieszczone w wielu krajach świata, po to, żeby zminimalizować transport. Co za tym idzie - zmniejszenie transportu wpływa na mniejsze wydzielanie i dostawanie się w obieg szkodliwych spalin. Dodatkowo dzięki większej ilości fabryk, marka Greentom zapewnia więcej miejsc pracy!

Kolejnym pomysłem producenta jest to, żeby żaden produkt się nie zmarnował. Po zakończeniu korzystania z wózka możesz go odesłać do producenta, a marka zrobi z niego użytek w postaci hulajnogi! Nic się nie marnuje, nie ma śmieci, ekologia w stu procentach! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają na uwadze dobro naszej planety, które ma wielki wpływ na dobro naszych dzieci!

Zobacz również: foteliki Britax, wózki Baby Jogger, wózki Camarelo, wózki Dubatti, wózki Silver Cross

Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.