+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Joolz

Znana marka Joolz wspiera na całym świecie rodziców w wyjątkowy sposób. W jaki? Poprzez wyjątkową ergonomiczność użytkowania wózków oraz ich subtelnie efektowny wygląd. Wózki dziecięce Joolz zaprojektowane są w taki sposób, aby spełnić wszelkich potrzeby, zarówno dzieci, jak i rodziców. Dziecko ma zapewnioną pełną wygodę, a rodzic zyskuje możliwość łatwej i przyjemnej obsługi wózka wykonanego w nowoczesnym stylu. Marka Joolz jest własnością holenderskiej firmy która produkuje wózki dla dzieci oraz funkcjonalne dodatki, takie jak fotelik samochodowy by BeSafe, ocieplany śpiworek, miły kocyk, uchwyt na kubek czy też niezastąpiona parasolka estetycznie i skutecznie chroniąca nasze dziecko przed nadmiernymi promieniami słonecznymi.

Flagowym modelem wśród wózków Joolz jest Day+

Wózek Day+ posiada mocną i stabilną konstrukcję z kunsztownym systemem składania, która zapewnia bezpieczeństwo dla dziecka i komfort użytkowania dla rodziców. Joolz Day+ to wózek jakich mało, wyróżnia się wyjątkowo wyrafinowanym i efektownym stylem. Wózki dziecięce Joolz z naszej oferty to atrakcyjne połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny wśród wózków klasy premium.

Kolekcja Earth to 4 kolory - Hippo, Parrot, Elephant i Camel

Każda z tych propozycji wózka Day 3 Earth została zainspirowana naturą. Wyjątkowo efektowne wzornictwo w połączeniu z wykorzystaniem pionierskich materiałów oraz wieloma jedynymi w swoim rodzaju udogodnieniami technicznymi sprawia, że nikt nie będzie w stanie przejść obok wózka Joolz Day 3 obojętnie, a zachwyci się nim i z zainteresowaniem będzie go podziwiał.

Zobacz również: wózki Oyster, wózki Mountain Buggy, wózki TFK, wózki Adamex

Zakres cenowy
99zł
6748zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.