+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Kees

Wózki Kees jest to holenderska marka artykułów dla dzieci, stworzona przez firmę Happy Baby. Wózki dziecięce Kees przeznaczone są dla nowoczesnych i kreatywnych rodziców, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo pociech. Oferta wózków dla dzieci obejmuje modele spacerowe, wielofunkcyjne. Największą sławę i popularność marce Kees przyniosły wózki bliźniacze, z których producent zasłynął. Kees oferuje szereg wózków bliźniaczych w różnych konfiguracjach. W jednych modelach jedno dziecko może siedzieć tuż za drugim, a w innych obok drugiego, co umożliwia maluchom wspólną zabawę i rozmowy podczas spacerów. Doskonałe rozwiązania techniczne, które gwarantuje Kees przekłądają się na wysoką jakość wózków, a co za tym idzie - również bezpieczeństwo dziecka, które zarówno dla producenta, jak i dla rodziców jest zawsze najważniejsze.

Kees oferuje szeroką gamę kolorów, w której dostępne są wózki. Modele występują w ciemnych i jasnych kolorach, dzięki czemu wszyscy rodzice, niezależnie od gustu, znajdą dla siebie i dla swojego dziecka wózek idealny, który dzięki jakości wykonania będzie służył długi czas. Kees oferuje nowoczesną linię i modną kolorystykę gwarantując tym samym w swoich produktach niepowtarzalny, niesamowity holenderski urok.

Kees oferuje również bardzo przydatne i praktyczne akcesoria. Są to między innymi nosidła, które stają się coraz bardziej popularne wśród rodziców, parasolki niezastąpione na słoneczne dni, dzięki którym dziecku nie będzie świeciło w oczy słońce. Na czas zimowy producent oferuje śpiworki, które osłonią maluszka od mrozu i zimna i zapewnią mu zawsze ciepło i poczucie bezpieczeństwa. Oprócz tego producent oferuje także foteliki rowerowe dla dzieci, dzięki którym rowerowe wyjazdy rodzinne stana się jeszcze łątwiejsze i jeszcze bardziej wygodne dla dzieci i rodziców. Oprócz bezpieczeństwa i wygody dzieci producent ma również na uwadze dobro i komfort rodziców, nie zapomina o nich podczas projektowania i produkcji swoich wózków i innych potrzenych na ten okres akcesoriów.

Holenderska marka wózków Kees

Wysublimowane rozwiązania techniczne, nowoczesna linia oraz modna kolorystyka tworzą niepowtarzalny holenderski klimat.

Zobacz również: wózki Stokke, wózki EasyGo, wózki Thule, wózki Mima, wózki Adamex

Zakres cenowy
149zł
1629zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.