+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Kiddy

Niemieckie foteliki Kiddy to udane połączenie przykładnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu podczas podróżowania z dzieckiem w samochodzie. Proponowane modele fotelików samochodowych Kiddy to istny kompromis między maksymalnym bezpieczeństwem oraz optymalną wygodą dla dziecka w jednym. Niezależne testy bezpieczeństwa pokazały, że foteliki Kiddy, podobnie jak foteliki Cybex, są jednymi z najbardziej bezpiecznych fotelików samochodowych w swoich kategoriach wagowych. Flagowe 0-13kg - Kiddy Evolution Pro 2, Evoluna I-Size, 9-36kg - Kiddy Guardianfix 3 i 15-36kg - Kiddy Cruiserfix 3 w testach zderzeniowych zajęły wysokie miejsca i są chętnie wybierane bezpośrednio po przymierzeniu w aucie.

Zakres cenowy
129zł
7987zł

Fotelik Kiddy Cruiserfix 3 z wygodną regulacją szerokości

Cruiserfix 3 jest jednym z niewielu fotelików samochodowych na rynku przeznaczonym dla starszych dzieci, który można dostosować do wielkości ciała dziecka - oparcie pleców w foteliku o regulowanej wysokości i szerokości dosłownie rośnie razem z dzieckiem od ok. 3 lat do ok. 12-tu lat, w łatwy sposób dopasowując się odpowiednio do wielkości dziecka. Żeby tego było mało, to również podnóżek ma możliwość pięciopunktowej regulacji dopasowując się tym samym do potrzeb wygody dziecka podczas dłuższej podróży samochodem.

Wózki dla dzieci Kiddy

Od niedawna w ofercie Kiddy znalazły się również wózki spacerowe, przyjazne do manewrowania, stabilne oraz łatwe do składania. Wózki podobnie jak foteliki Kiddy zostały tak zaprojektowane by również mogły "rosnąć" wraz z rodziną. Model Kiddy Evostar 1 umożliwia takie zmiany w swojej konfiguracji, by można było przewozić dwoje niemowląt lub jedno dziecko po drugim. W połączeniu z fotelikami samochodowymi Kiddy serii Evo, model wózka dziecięcego Evostar 1 zapewnia niemal idealny system podróżny dla dzieci już od momentu narodzin.

Street Jungle, Urban Camo - najlepsze kolekcje Kiddy

Producent Kiddy, prócz standardowej oferty, w swoich zasobach posiada również atrakcyjne warianty kolorystyczne swoich produktów w limitowanych kolekcjach. Jedną z nich jest Street Jungle - kolekcja będąca swoistym uosobieniem egzotyki w miejskiej przestrzeni. Mnogość kolorów, abstrakcyjny, piękny wzór - to główne priorytety kolekcji Street Jungle.

Zobacz również: foteliki Concord, foteliki Klippan, foteliki Maxi Cosi

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.