+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Foteliki samochodowe Klippan dla dzieci

Fiński Klippan jest uznaną marką, od dawna pracującą nad rozwojem bezpiecznych fotelików dla dzieci. Firma i koncepcja istnieje już blisko 60 lat - w roku 1967 uruchomiono produkcję pasów bezpieczeństwa, która, jak się potem okazało, była elementem wstępu do produkcji fotelików samochodowych dla dzieci, która wystartowała blisko 30 lat później. Fabryka marki Klippan zlokalizowana jest w Finlandii - właśnie w niej skupia się produkcja fotelików RWF tej marki.

Zakres cenowy
149zł
1699zł

Prawdziwe foteliki RWF montowane tyłem - ze Skandynawii

Nowością 2018 wśród fotelików jest Klippan Century dla dzieci w przedziale wagowym 9-25kg. Właściciel marki Klippan od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji foteli o szerokim zastosowaniu. W ramach marki Klippan produkowane są nowoczesne i w pełni bezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci. Są wśród nich modele dostosowane do różnego obciążenia, w tym przede wszystkim nowoczesne foteliki RWF. W naszym sklepie internetowym można je kupić w przystępnej cenie.

Fotele RWF

Klippan dzisiaj

Marka Klippan posiada ofertę zawężoną wyłącznie do produktów, które spełnią najważniejsze wymagania zwolenników jazdy RWF - tyłem do kierunku poruszania się. Z tego powodu, warto jest uwzględnić modele Centry, Kiss 2 Plus czy Triofix Recline w swoich planach zakupowych. Warto pamiętać, by decyzja o zakupie fotelika samochodowego była kierowana dobrem dziecka - obecnie Klippan oferuje jedne z najbezpieczniejszych fotelików samochodowych na rynku. Skandynawskie standardy od lat stanowią wzór dla producentów z całego świata - to stawia produkty marki Klippan na piedestale.

Zobacz również: foteliki Cybex, foteliki Avionaut, foteliki BeSafe, foteliki Britax Romer, foteliki Maxi Cosi

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.