+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Meble PinioPinio to polski producent mebli dziecięcych i młodziezowych. Właścicielem tej marki jest polska firma Drewnostyl. Swoją działalność rozpoczęła w roku 1992, a pod koniec lat dziewięćdziesiątych ukierunkowała się na meble przeznaczone do pokoików dziecięcych i młodzieżowych. Te stały się dość szybko wizytówką firmy. Do produkcji mebli jest wykorzystywane polskie drewno, co przekłada się na fakt, że firma wspiera lokalną gospodarkę.

Pinio dzięki wysokiej jakości swoich produktów, ich uniwersalności i umiejętnościom producenta w łączeniu klasyki z elementami nowoczesności są znane nie tylko w Polsce, ale także na rynku europejskim, podobnie jak marka wózków dziecięcych Bebetto, która w swojej kategorii jest mocnym liderem.

W ofercie producenta znajduje się szereg różnego typu mebli w kilku kolekcjach. Każda z nich ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny urok. W ofercie znajdują się meble, którymi można zagospodarować duży i mały pokój dziecka, planując go w ten sposób, żeby był odpowiedni na długie lata. Doskonałym pomysłem producenta jest łóżeczko-tapczanik w różnych seriach. Jest to mebel o wymiarach 140x70 cm - początkowo pełni funkcję tradycyjnego łóżeczka dla niemoowląt, z czasem demontowuje się barierki i możemy dysponować łóżkiem dla większych dzieci.

Spośród oferty Pinio możemy wybrać także szafy dwudrzwiowe i większe - trzydrzwiowe, różnego rodzaju i wielkości komody, które można zagospodarować w dowolny sposób. Do każdego pokoju młodzieżowego z pewnością doskonale pasować będzie regał, na którym dziecko może przechowywać książki do nauki i do relaksującego czytania, a także zabawki, ramki ze zdjęciami i inne produkty. Każdy nastolatek niewątpliwie potrzebuje także biurka, które jest niezastąpione do nauki i odrabiania lekcji oraz do spędzania czasu na twórczych pracach. Wszystkie te meble w doskonałej jakości oferuje polski producent Pinio. Kolekcja Calmo pozwala na ciekawe pod względem estetycznym zagospodarowanie pokoju. Produkty w tej kolekcji występują w dwóch kolorach - pięknej, klasycznej bieli i bardzo przyjemnym odcieniu szarości. Dobrym pomysłem będzie zakup części mebli w kolorze białym, a części w odcieniach szarości, które pięknie ze sobą współgrają i tworzą harmonijną całość. Kolekcja I'Ga jest niezwykle ciekawa pod względem dekoracyjnym - eleganckie tapicerowane nakłądki pozwolą szybko i łatwo zmienić wystrój pokoju dzięki zamontowaniu lub zdemontowaniu nakładek na meble.

Zakres cenowy
59zł
4087zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.