+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Muuvo 3w1

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego rodzice mogą znaleźć wózki wielofunkcyjne dla dzieci marki Muuvo. Są wśród nich wózki spacerowe, głęboko-spacerowe, bliźniacze, a także modele 3w1, dostępne w zestawie z fotelikiem samochodowym. Wszystkie oferowane produkty dziecięce Muuvo posiadają lekki stelaż, co przekłada się na ich łatwe i przyjemne prowadzenie, łatwość w przenoszeniu podczas podróży. Lekkość stelaża jest niezastąpiona dla rodziców, którzy mieszkają na wyższych piętrach w blokach bez windy i muszą wnosić wózek po schodach kilka razy dziennie. Możliwość składania wózków Muuvo jest ogromynm ułatwieniem dla rodziców, którzy cenią sobie przestrzeń lub mają niewiele miejsca do przechowywania wózka. Niewątpliwie przełoży się to także bardzo pozytywnie na jakość transportu - złożony wózek zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu do bagażnika samochodowego można zmieścić więcej niezbędnych w podróży rzeczy.

Wózki marki Muuvo doceni każdy, kto chce zapewnić swoim dzieciom dobry start w dorosłe życie. Dla rodziców najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo dziecka, które stoi na pierwszym miejscu. Tuż za bezpieczeństwem najważniejszy jest komfort. Producent Muuvo doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też w swoich wózkach zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i możliwie największą wygodę dzięki najlepszym rozwiązaniom i jakości materiałów uzytych w procesie produkcji.

Wózki dla dzieci Muuvo zawarte w naszej bogatej ofercie posiadają też 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym rodzice mają pewność, że ich pociecha nie wypadnie z wózka.

Oferujemy profesjonalne doradztwo, a także atrakcyjne ceny. Zachęcamy także do zapoznania się z wózkami dziecięcymi innych marek, takich jak Concord, Cybex, Kiddy, Diono czy Maxi Cosi.

Zobacz również: wózki Bebetto, meble BabyVox, wózki Navington, wózki Dubatti, wózki Camarelo

Zakres cenowy
599zł
4448zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.