+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Riko

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się uniwersalne wózki dziecięce Riko. Są to bardzo przemyślane produkty, które odznaczają się nowatorskim i ciekawym wzornictwem, wysoką jakością materiałów zastosowanych do produkcji, nowoczesną stylistyką oraz starannym i solidnym wykonaniem, które zapewnią dziecku wysoki stopień komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa podczas spacerów. Produkty marki Riko odznaczają się ciekawym wzornictwem, które daje możliwość odróżnienia wózków Riko od wielu innych. Wysoka jakość materiałów przekłada się na bezpieczeństwo dziecka, ponieważ jest ono mniej narażone na różnego rodzaju alergie i szkodliwe czynniki. Dodatkowo dobra jakość materiałów gwarantuje wysoki komfort maluszka już od pierwszych dni jego życia, co jest niezwykle ważne dla dobrego rozwoju dziecka. Nowoczesna stylistyka, o które dba producent, przekłada się również na jakość produktów.

Zakres cenowy
1029zł
2898zł

Komfort i wygoda w wózkach Riko

Wózki Riko zapewniają dzieciom komfort, wygodę i bezpieczeństwo, natomiast rodzicom gwarantują szybką, łatwą obsługę, a tym samym wygodne użytkowanie na co dzień. W bogatym asortymencie nowoczesnych wózków Riko znajdują się następujące serie: Brano, Ecco, Expero, Nano, Niki. Dominują wśród nich modele głęboko spacerowe, które mogą występować w różnych kolorach i w zestawie z praktycznymi dodatkami. Oferujemy najlepsze produkty dla dzieci oraz korzystny cennik.

Wyjątkowa troska o jakość wózków

W przypadków marki Riko design nie jest ważniejszy od wygody i bezpieczeństwa dziecka, a wręcz stoi na tym samym, wysokim poziomie. Dzięki temu wózki Riko spodobają się każdemu, nawet osobom z bardzo wyrafinowanym gustem. Staranne i solidne wykonanie to wisienka na torcie - gdyby jej zabrakło - tort nie byłby piękny, wyjątkowy i apetyczny. Tak samo jest z wózkami marki Riko. Ich wygląd niewątpliwie zasługuje na uwagę i wysoką ocenę, ale sam design nie odniesie sukcesu, jeśli produkt nie będzie wykonany solidnie i z precyzją. Kupując wózek marki Riko nie trzeba martwić się ani o wygląd, ani o jakość produktu.

Zobacz również: wózki Baby Design, wózki Bebetto, wózki Navington, wózki Xlander, foteliki Britax


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.