+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Riko

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się uniwersalne i wózki dziecięce Riko. Są to bardzo przemyślane produkty, które odznaczają się nowatorskim i ciekawym wzornictwem, wysoką jakością materiałów zastosowanych do produkcji, nowoczesną stylistyką oraz starannym i solidnym wykonaniem, które zapewnią dziecku wysoki stopień komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa podczas spacerów.

Komfort i wygoda w wózkach Riko

Wózki Riko zapewniają dzieciom komfort, wygodę i bezpieczeństwo, natomiast rodzicom gwarantują szybką, łatwą obsługę, a tym samym wygodne użytkowanie na co dzień. W bogatym asortymencie nowoczesnych wózków Riko znajdują się następujące serie: Brano, Ecco, Expero, Nano, Niki. Dominują wśród nich modele głęboko spacerowe, które mogą występować w różnych kolorach i w zestawie z praktycznymi dodatkami. Oferujemy najlepsze produkty dla dzieci oraz korzystny cennik.

Produkty marki Riko odznaczają się nowatorskim i ciekawym wzornictwem, które daje możliwość odróżnienia wózków Riko od wielu innych. Wysoka jakość materiałów przekłąda się na bezpieczeństwo dziecka, ponieważ jest ono mniej narażone na różnego rodzaju alergie i szkodliwe czynniki. Dodatkowo dobra jakość materiałów gwarantuje wysoki komfort maluszka już od pierwszych dni jego życia, co jest niezywkle ważne dla dobrego rozwoju dziecka. Nowoczesna stylistyka, o które dba producent, przekłada się również na jakość produktów. W przypadku Riko design nie jest ważniejszy od wygody i bezpieczeństwa dziecka, a stoi na tym samym, wysokim poziomie. Dzięki temu wózki Riko spodobają się każdemu, nawet osobom z bardzo wyrafinowanym gustem. Staranne i solidne wykonanie to wisienka na torcie - gdyby jej zabrakło - tort nie byłby piękny, wyjątkowy i apetyczny. Tak samo jest z wózkami marki Riko. Ich wygląd niewątpliwie zasługuje na uwagę i wysoką ocenę, ale sam design nie odiesie sukcesu, jeśli produkt nie będzie wykonany solidnie i z precyzją. Kupując wózek marki Riko nie trzeba martwić się ani o wygląd, ani o jakość produktu.

Zobacz również: wózki Baby Design, wózki Bebetto, wózki Navington, wózki Xlander, foteliki Britax

Zakres cenowy
1029zł
2898zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.