+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce Tako

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz wózki dziecięce firmy Tako, jednego z najlepszych polskich producentów wózków i akcesoriów dziecięcych. Tako to przodujący na rynku producent wózków i produktów dla dzieci. To firma rodzinna, która dzięki profesjonalizmowi oraz kreatywnym rozwiązaniom od 20 lat wyznacza trendy w produkcji artykułów dla dzieci. TAKO to marka znajdująca uznanie w 25 krajach na całym świecie, to szeroka gama innowacyjnych produktów oparta na oryginalnym wzornictwie, wysokiej jakości materiałach oraz nowoczesnej technologii.

Zakres cenowy
1798zł
5148zł

Tako w trosce o najmłodszych

Wszystkie artykuły dla dzieci marki Tako produkowane są z dbałością o bezpieczeństwo dziecka i rodziców. Sam producent mówi, że przyszłość należy do tych, którzy już dziś są na nią przygotowani, dlatego podczas kreowania swoich produktów Tako wciąż stara się wyprzedzać oczekiwania swoich klientów dostarczając im jak najlepsze rozwiązania.

Dokładna analiza potrzeb rodziców i dzieci dostarcza producentowi inspiracji w tworzeniu artykułów, a ich wysoki standard znajduje odzwierciedlenie w licznych nagrodach i wyróżnieniach, jakie przyznawane są na międzynarodowych imprezach targowych. Prezentowane wózki Tako wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa, a także solidnym i estetycznym wykonaniem. Wysoką jakość wózków dla dzieci Tako potwierdza certyfikat EN1888. Produkty mogą występować w zestawie z dodatkowymi, praktycznymi akcesoriami, takimi jak fotelik samochodowy czy torba pielęgnacyjna.

Niemal każdego dnia pojawia się nowy model wózka Tako

Wózki dla dzieci Tako dzielą się na wiele interesujących serii, wyróżnić można: City Move Duo, Dalga, Jumper Duo, Junama, Max One, Mille, Millos, Moonlight, Omega, Skiathos, Timber City, Vella. Każda z tych serii ma swój jedyny, unikalny design, dzięki czemu wózki Tako mają niepowtarzalny urok i charakter, którego nie da się pomylić z niczym innym. Dodatkowo każdy model to innowacyjne rozwiązanie, dostępne w szerokiej gamie kolorów. To pozwoli na wybranie idealnego dla siebie wózka, który posłuży przez długie lata. Połączenia kolorów są spójne, dopasowane do siebie perfekcyjnie, harmonijnie współgrające z designem wózków Tako.

Zobacz również: wózki Camarelo, wózki Silver Corss, Joolz Day 3, wózki Xlander, wózki Anex

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.