+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce TFK

W naszym sklepie internetowym posiadamy luksusowe, niemieckie wózki dziecięce TFK, które na polskim rynku uznawane są za jedne z najlepszych modeli do uprawiania joggingu. Wśród wózków dla dzieci marki TFK (Trends For Kids) znajdują się modele spacerowe, głęboko spacerowe oraz bliźniacze. Mogą one występować w zestawie z bezpiecznym fotelikiem samochodowym. Wózki TFK ułatwiają rodzicom prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia, a dzieciom zapewniają frajdę i możliwość częstszego przebywania na świeżym powietrzu.

Zakres cenowy
695zł
6995zł

Niemiecka jakość wózków dziecięcych TFK

Przemyślane konstrukcje zapewniające wysoki poziom emocji podczas najbardziej ekstremalnych wypraw. Podczas spacerów z wózkami TFK dzieci mogą cieszyć się wysokim komfortem podczas spacerów, a przy okazji czuć bliskość rodziców. Z wózkami dziecięcymi TFK poradzicie sobie nawet w najtrudniejszym terenie. Solidność konstrukcji i elementów jezdnych zostały przetestowane przez wielu rodziców na całym świecie. Oferujemy najwyższą jakość, profesjonalne doradztwo oraz korzystny cennik. Posiadamy w ofercie następujące serie wózków dla dzieci TFK: Twin Adventure, Dot, Twinner, Buggster S. Joggster. Większość wózków ma możliwość zamontowania na stelażu fotelików firm jak Maxi Cosi, Cybex, BeSafe czy też Kiddy.

TFK - wózki dla aktywnych

W ofercie marki TFK znajdują się również atrakcyjne wózki biegowe - na przykład Joggster Sport Plus, który świetnie sprawdzi się zarówno jako wózek głęboki, ale będzie także idealnym wózkiem spacerowym. Jego parametry przewidują również używanie go w trakcie wzmożonej aktywności fizycznej - głównie podczas biegania - co widać po jego dużych, pompowanych kołach. Obecność takich wózków w ofercie jest sporym udogodnieniem - zwolennicy marki mają ułatwioną możliwość bycia lojalnym wobec jednego producenta.

Zobacz również: wózek Avionaut, wózki Quinny, wózki Joolz, wózki Nuna, wózki Cybex Platinum


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.