+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce Thule rowerowe i do biegania

przyczepki rowerowe, wózki do biegania

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nowoczesne i komfortowe wózki dziecięce Thule, wśród których dominują modele rowerowe oraz przeznaczone do biegania. Dzięki produktom Thule użytkownicy mogą poznawać świat z bliska oraz rozwijać swoje życiowe pasje.

Śmiało ruszaj do przodu!

Oferowane produkty są dostępne w naszym sklepie online w korzystnej cenie. Wózki Thule zapewniają komfortowe spacery z maluchem, a nawet swobodne uprawianie joggingu. Ich solidna konstrukcja oraz zgodność z restrykcyjnymi wymaganiami sprawiają, że zarówno dzieci, jak i rodzice mogą poczuć się bezpiecznie i wygodnie. Wśród wózków dla dzieci Thule znajdują się następujące serie: Chariot, Urban, Glide. Postaw na innowacyjne rozwiązania, wybierz wózek, który pozwoli Ci znaleźć czas dla siebie, a jednocześnie nie rozstawać się ze swoim dzieckiem.

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku. Już wtedy producent starał się, aby dzięki ich produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Thule to grupa ludzi z różnych krajów, zjednoczonych wspólną pasją - służenie pomocą rodzinom prowadzącym aktywny tryb życia i wszystkim entuzjastom wypoczynku na łonie natury.

Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. Thule wierzy, że ma on szczególną wartość — zarówno w mieście, jak i na łonie natury. Dla naszego zdrowia i szczęścia w czysto ludzkim wymiarze oraz jako wyraz szacunku i troski wobec świata, który nas otacza.

Dzięki wózkom Thule rodzice mogą kontynuować swoją pasję do aktywnego życia także po narodzinach dziecka, bez konieczności zostawiania maluszka w domu pod opieką kogoś innego. Przy używaniu Thule dziecko już od pierwszych dni życia dojrzewa w atmosferze pasji i miłości do aktywnego życia. Dzięki temu znacząco wzrasta prawdopodoieństwo, że dziecko również zarazi się pasją swoich rodziców do aktywnego życia. Decydując się na któryś z wózków Thule z szerokiej oferty producenta, zapewniamy dziecku troskę o jego dobre, zdrowe życie.

Niezależnie od tego, jaką masz pasję, dokąd zmierzasz i co chcesz ze sobą zabrać - z Thule naprawdę możesz żyć pełnią aktywnego życia i taki styl przekazywac swojemu dziecku.

Zobacz również: wózki Stokke, wózki Baby Monsters, wózki Mima, wózki EasyGo, wózki Adamex

Zakres cenowy
2078zł
6179zł
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.