Facebook pixel
Koszyk - do kasy   0 szt. 0zł  Do kasy
BoboWózki logo
Zapraszamy do specjalistycznych salonów : KRAKÓW - Al. Jana Pawła II 31 - przy AWF, BIAŁYSTOK - ul. Wasilkowska 30, RADOM - ul. 1905 roku 21 - wjazd od Marywilskiej, ŁÓDŹ - ul. Kilińskiego 298, WROCŁAW - ul. Szkocka 3, KATOWICE - Al. Roździeńskiego 93 - w Agata Meble, BYDGOSZCZ - ul. Szajnochy 2, GDAŃSK - ul. Łostowicka 4, KOSZALIN - ul. Kołłątaja 1a, POZNAŃ - ul. Serbska 9 - w Miasto Wnętrz, GDYNIA - ul. Nowodworcowa 22, ZAMOŚĆ - Al. 1 Maja 3.Zapraszamy do specjalistycznych salonów : KRAKÓW - Al. Jana Pawła II 31 - przy AWF, BIAŁYSTOK - ul. Wasilkowska 30, RADOM - ul. 1905 roku 21 - wjazd od Marywilskiej, ŁÓDŹ - ul. Kilińskiego 298, WROCŁAW - ul. Szkocka 3, KATOWICE - Al. Roździeńskiego 93 - w Agata Meble, BYDGOSZCZ - ul. Szajnochy 2, GDAŃSK - ul. Łostowicka 4, KOSZALIN - ul. Kołłątaja 1a, POZNAŃ - ul. Serbska 9 - w Miasto Wnętrz, GDYNIA - ul. Nowodworcowa 22, ZAMOŚĆ - Al. 1 Maja 3.Zapraszamy do specjalistycznych salonów : KRAKÓW - Al. Jana Pawła II 31 - przy AWF, BIAŁYSTOK - ul. Wasilkowska 30, RADOM - ul. 1905 roku 21 - wjazd od Marywilskiej, ŁÓDŹ - ul. Kilińskiego 298, WROCŁAW - ul. Szkocka 3, KATOWICE - Al. Roździeńskiego 93 - w Agata Meble, BYDGOSZCZ - ul. Szajnochy 2, GDAŃSK - ul. Łostowicka 4, KOSZALIN - ul. Kołłątaja 1a, POZNAŃ - ul. Serbska 9 - w Miasto Wnętrz, GDYNIA - ul. Nowodworcowa 22, ZAMOŚĆ - Al. 1 Maja 3.

Wózki dziecięce trójkołowe

Wózki trójkołowe są to nowoczesne wózki dziecięce zarezerwowane przede wszystkim dla indywidualistów, otwartych na innowacyjne pomysły. Wózki trójkołowe charakteryzują się ponad przeciętną zwrotnością oraz tym że prowadzenie takiego wózka z dzieckiem wymaga pełnej kontroli i daje poczucie pełnej zależności od prowadzącego, który ma bardzo duży wpływ na trasę spaceru. Jedną z ważniejszych zalet wózka trójkołowego jest jego lekkość i zwrotność, co naturalnie przekłada się na łatwość prowadzenia takiego wózka dziecięcego.

Czy głęboko spacerowy wózek Baby Jogger pozwala zamontować fotelik?

W przypadku większości wózków firmy Baby Jogger jest możliwość zamontowania fotelika samochodowego na stelażu wózka, potrzebne są oczywiście specjalne, dodatkowe adaptery. Sam komfort korzystania z takiej funkcjonalności jest nieoceniony, aż dziwi że jest to technicznie tak swobodnie możliwe przy tak kompaktowych wymiarach poszczególnych modeli wózków w kolekcji marki Baby Jogger. Zalety tych wózków pozwalają komfortowo przemierzać nawet najwęższe zakamarki, zresztą nie bez powodu wózki te określane są jako "małe wózki, na wielkie podróże".

Wózki biegowe jako osobna kategoria wózków trójkołowych

Wózki do biegania pozwalają na swobodne uprawianie tego popularnego sportu, którym obecnie zarażają się nie tylko tatusiowe ale i mamy, nawet z dziećmi. Są to również wózki w opcji wózków wielofunkcyjnych, czyli nie dość że wyróżniają się sportową, a jednocześnie najczęściej wyrafinowaną stylistyką to mają możliwość wielu transformacji, od wersji w wózek głęboki, spacerowy jak i z fotelikiem na stelaż wózka. W wózkach trójkołowych mamy bardzo szerokie, obszerne siedzisko w spacerówce, są to też często wózki do zadań specjalnych, jak na przykład Mountain Buggy sprawdzające się zarówno w mieście jak i w trudnym terenie.

Zobacz również: wózki Premium, wózek z fotelikiem, wózki spacerowe, wózki dla dzieci 3w1, wózki głęboko-spacerowe

 
Main line
cybex platinum
anex
stokke
peg perego
maclaren
baby design
emmaljunga
camarelo
quinny
baby jogger
joolz
abc design
mima
bebetto
britax romer
maxi cosi
kiddy
cybex
besafe
axkid
adamex
roan
tfk
gb
mountain buggy
x-lander
klippan
concord
phil teds
inglesina
coletto
expander
riko
babyzen
tako
thule chariot
safety1st
graco
diono
espiro
baby monsters
jane
recaro
hauck
navington
easygo
takata
elodie details
bloom
lascal
babyhome
easywalker
teutonia
oyster
cosatto
tiny love
meble babyvox
timoore
meble babybest
meble bellamy

Informacje

Przed zamówieniem

Po zamówieniuFoteliki samochodowe dla dzieci   Wózki dziecięce mama i ja poznań   Wózek Cybex  Platnosci PayU
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2004-2018

BoboWózki, 81581 Gdynia, Nowodworcowa 22, VAT No. PL5862281092, Kontakt: +48 58 728 21 95, +48 504 950 350