+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem

Do wyboru z fotelikiem producenta lub poniższych marek:

Wózki z fotelikami BeSafe 3w1     Wózki z fotelikami Cybex 3w1   Wózki z fotelikam Avionaut 3w1     Wózki z fotelikami Maxi Cosi 3w1

Dla bardziej wymagających rodziców, przygotowaliśmy tzw. full zestawy, czyli wózki dziecięce 3 w 1. Jest to połączenie głębokiej i spacerowej wersji wózka z fotelikiem samochodowym z kategorii wagowej 0-13kg. W takich wielofunkcyjnych zestawach dla dzieci możliwe jest wygodne, bo często bezpośrednie zamontowanie fotelika na stelażu wózka. W niektórych wózkach dziecięcych z fotelikiem można to zrobić przy użyciu specjalnego adaptera.

...
Zakres cenowy
1297zł
11890zł

Wózek głęboko-spacerowy w zestawie z fotelikiem i bazą

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są także wielofunkcyjne zestawy 4w1. Dodatkowym elementem jest w tym przypadku specjalna baza, która zapewnia bezpieczne oraz komfortowe wpięcie fotelika w aucie w platformę, nazywaną bazą.

Wózki 3w1: na komfortowy spacer

Proponowane przez nas wózki dziecięce 3w1 występują w szerokiej palecie kolorów. Do każdego wózka proponowane są również przydatne i praktyczne akcesoria, takie jak torby pielęgnacyjne, parasolki przeciwsłoneczne, moskitiery, osłony przeciwdeszczowe czy też uchwyty na kubek. Warto bliżej zapoznać się z poszczególnymi rodzajami dodatków oferowanych do wózka 3w1, tak by spacery były zawsze komfortowe i przyjemne.

Co zawiera zestaw 3w1?

Zestawy wózków 3w1, czyli spacerówka, fotelik od urodzenia i gondola, to praktyczne rozwiązanie. W takim wielofunkcyjnym pakiecie mamy cały niezbędny sprzęt, który pozwala zarówno na udane spacery, jak i na bezpieczne przewożenie dziecka w aucie. Niezwykle istotne jest też dobranie odpowiedniego fotelika dziecięcego. Musi on całkowicie spełniać swoją rolę, zwłaszcza pod względem zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony dziecka. Poza propozycjami fotelików pochodzących od producentów wózków wielofunkcyjnych, proponujemy zestawy 3w1, zawierające foteliki samochodowe najlepszych marek: BeSafe, Cybex, Kiddy, Maxi Cosi, Britax.

Gwarancja i rękojmia

Oferowane wózki i foteliki objęte są zarówno gwarancją producenta, często z możliwością wydłużenia ponad 2 lata, jak również tzw. rękojmią sprzedawcy w postaci odpowiedzialności za zgodność towaru z umową przez okres 2 lat.

Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.