+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem producenta

Proponowane przez nasz sklep internetowy wózki dziecięce w zestawach 3w1 to przede wszystkim szeroka paleta pięknych kolorów i ciekawych, modnych wzorów. Unikalnie zaprojektowane wózki dla dzieci zawierają elementy, które zapewniają maksymalny komfort przy poruszaniu się z wózkiem wielofunkcyjnym zarówno po ulicach miast jak i poza nimi. W każdej z chwil możemy zamienić wózek głęboki z gondolą w wersję spacerówki lub z łatwością zamontować do wózka fotelik samochodowy, tworząc w ten sposób wielofunkcyjny system podróżny.

...
Zakres cenowy
1249zł
8496zł

Warto wybrać najlepszy fotelik, bo dzięki temu zwiększamy bezpieczeństwo

Gdy wsiadamy do samochodu z dziećmi, często zastanawiamy się - czy na pewno zrobiliśmy już wszystko, by zapewnić dla dzieci najwyższy poziom bezpieczeństwa? Poza atrakcyjnością modową, na pierwszym miejscu najwyższym priorytetem w fotelikach dla dzieci zawsze powinno być bezpieczeństwo. Ważne jest by producent fotelików już w fazie rozwoju produktu trzymał się tej zasady, a po kolejnych etapach poddawał swój fotelik wielu testom zderzeniowym, zanim zostanie przekazany do powszechnej sprzedaży i użytkowania dla dzieci.

Zobacz również: wózki Premium, z fotelikiem BeSafe, z fotelikiem Cybex, z fotelikiem Avionaut, z fotelikiem Maxi Cosi

Szeroka gama akcesoriów pod wózek Peg Perego

Do każdego wózka możemy zaproponować również przydatne i praktyczne akcesoria do wózka, takie jak pojemne i bogato wyposażone torby pielęgnacyjne z przewijakiem, parasolki przeciwsłoneczne montowane na rączce wózka, moskitiery chroniące dzieci przed insektami, osłony przeciwdeszczowe okrywające wózek przed deszczem, śniegiem, czy też np. praktyczne uchwyty na kubek. Zachęcamy by bliżej zapoznać się z Peg Perego i poszczególnymi rodzajami oferowanych akcesoriów, by wszystkie Państwa spacery były zawsze komfortowe i przyjemne.

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.