+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Cybex Cloud Z i-Size - nowy, wyjątkowy produkt

Cybex Cloud Z i-Size - nowy, wyjątkowy produkt

2018-11-18

Sam fotelik dziecięcy Cybex Cloud Z i-Size jest następcą wielokrotnie nagradzanego, znanego i cenionego modelu fotelika Cloud Q. Cybex Cloud Z i-Size jest aż o 15% lżejszy, co w ogromnym stopniu przekłada się na wygodę jego użytkowania, przede wszystkim przez rodziców. Dzięki swojej mniejszej wadze fotelik można przenieść bez większego wysiłku, zdecydowanie łatwiej jest go też zamontować w samochodzie.

Wygoda dziecka w foteliku Cloud Z najlepszy fotelik

Poza samochodem, kiedy na przykład czekamy w kolejce u lekarza, robimy zakupy w większym sklepie, czy jesteśmy z wizytą u znajomych, nie trzeba przerywać maluszkowi snu. Wystarczy rozłożyć fotelik dla dziecka do pozycji leżącej. Dzięki długiemu podnóżkowi i właśnie tej możliwości dzieciątko ma zapewniony dobry sen w wygodnej dla siebie pozycji.

Fotelik Cloud Z i-Size ma regulowany zagłówek, który wraz z pasami można dopasować idealnie do wzrostu dziecka, co przekłada się na jego komfort. Do czasu, kiedy maluszek nie osiągnie sześćdziesięciu centymetrów wzrostu, używajmy dołączonej wkładki dla noworodka. Zapewni ona maluchowi niemal leżącą pozycję, która zminimalizuje ryzyko problemów z oddychaniem.

Systemy, które odpowiadają za bezpieczeństwo

Cybex to marka, która słynie z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, które gwarantuje w swoich produktach. Nie inaczej jest w foteliku Cloud Z i-Size. W przypadku kolizji bocznej za zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń odpowiada system L.S.P. Połączenie tego systemu ze specjalną skorupą absorbującą zmniejsza ryzyko uszkodzeń aż o 25%. Fotelik Cybex Cloud Z i-Size jest aż o 15% lżejszy. Ma również możliwość obrotu o 180 stopni, co niewątpliwie ułatwi wkładanie i wyciąganie dziecka z fotelika.

Kolejnym systemem jest D.D.C., który zabezpiecza przed niewłaściwym zamontowaniem fotelika - przodem do kierunku jazdy. Pamiętajmy, że dla tak małego dziecka najbezpieczniejszym sposobem podróży samochodem jest ta tyłem do kierunku jazdy. Coraz więcej specjalistów jest zdania, że w ten sposób dobrze jest przewozić dziecko jak najdłużej.

Fotelik dziecięcy wygodny też dla rodziców

Cloud Z blog

Niemiecki lider na rynku fotelików i wózków dziecięcych dba również o potrzeby rodziców. Fotelik Cloud Z i-Size ma możliwość obrotu o 180 stopni. To ogromne ułatwienie, ponieważ pozwala na wygodne i bezpieczne dla kręgosłupa włożenie i wyjęcie dziecka z fotelika.

Fotelik Cloud Z i-Size dzięki specjalnym adapterom staje się doskonałym systemem podróżnym. Mając adaptery można go zamocować na stelażach wózków Cybex oraz GB. Dzięki temu nie trzeba będzie wyciągać maluszka z fotelika, kiedy potrzebujemy wyjść gdzieś z samochodu na kilka chwil.

Warto pamiętać też o tym, że system modułowy Z-Line, w który został wyposażony ten model fotelika, jest kompatybilny z Bazą Z wraz z fotelikiem Sirona Z i-Size. To doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwala na stworzenie tak zwanego systemu rodzinnego. Baza Z oferuje bezpieczną jazdę dla malucha od pierwszego dnia życia aż do około wieku czterech lat!

Inne tkaniny, wyjątkowe barwy

Już wkrótce do sprzedaży wejdzie ten model fotelika w nieco innej wersji. Jest to Cloud Z i-Size Plus, który został wykonany z dwóch rodzajów tkanin. Pierwszą z nich jest tapicerka wewnątrz fotelika samochodowego, która jest niezwykle miękka i wygodna dla malucha. Drugi materiał to bardzo trwała tkanina o diagonalnym splocie denim na skorupie. Przez zastosowanie tego połączenia Cybex stworzył pięć standardowych dla siebie kolorów, jednak w całkowicie nowych odsłonach.

Super fotelik Cybex Cloud Z

Jak podoba Wam się ten nowy projekt firmy Cybex?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.