+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Szczegóły związane z dostawą

Cały koszt podsumowujący pełną wartość każdego zamówienia w jasny sposób podawany jest podczas potwierdzenia zamówienia. Koszt dostawy oferowanych przez nas produktów na terenie Polski wynosi 0zł za paczkę do 31,5kg, niezależnie od sposobu płatności.

Nie stosujemy żadnych dodatkowych dopłat za możliwość zapłaty kurierowi przy odbiorze. Koszty wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie. Wraz z potwierdzeniem zamówienia konsultant BoboWózki podaje przybliżony dzień dostarczenia – jeśli termin ten miałby ulec zmianie Klient jest o tym fakcie na bieżąco informowany.

W przypadku chwilowego braku towaru w naszych magazynach Klient jest o tym natychmiast informowany, w takim przypadku może przyjąć późniejszy wskazany termin dostarczenia towaru lub też zrezygnować z zamówienia.F.A.Q. - Często zadawane pytania na temat dostawy


1. W jaki sposób sklep BoboWózki dostarcza zamówione wózki?

Wózki i inne artykuły wysyłamy za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy kurierskiej DPD, wysyłane paczki na terenie kraju dostarczane są zwykle na następny dzień roboczy.


2. Czy adres dostawy może być inny niż adres zamawiającego?

Tak, adres dostawy może być inny niż adres zamawiającego, pod warunkiem że taki adres zostanie prawidłowo podany przez osobę zamawiającą.


3. Czy towar można zamówić na adres miejsca pracy?

Jako miejsce dostawy można podać adres miejsca swojej pracy. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli w godzinach doręczeń przesyłek przebywają Państwo w pracy, a w miejscu zamieszkania trudno byłoby odebrać przesyłkę w tym czasie.


4. Czy zamówiony wózek możecie wysłać jako prezent dla innej wskazanej osoby?

Tak, możemy przygotować opakowanie wg życzenia zamawiającego i realizujemy tzw. dyskretne wysyłki, adres osoby do której miałaby trafić taka przesyłka powinien być podany podczas zamówienia lub najpóźniej w momencie potwierdzania zamówienia.


5. Ile kosztuje wysyłka?

Koszt dostawy oferowanych przez nas produktów na terenie Polski wynosi 29zł za paczkę do 31,5kg, niezależnie od sposobu płatności. Nie stosujemy żadnych dodatkowych dopłat za możliwość zapłaty kurierowi przy odbiorze. Koszty wysyłek zagranicznych ustalane są indywidualnie.


6. Czy wysyłane paczki są ubezpieczone?

Tak, oczywiście każda paczka wysyłana firmą kurierską jest ubezpieczona do wartości 5000zł, Klient oczywiście nie ponosi żadnego ryzyka w związku z wysyłką zakupionego towaru, w tym kradzieży lub uszkodzenia przesyłki.


7. Jak prawidłowo odebrać paczkę od kuriera?

Przed odebraniem paczki Klient zobowiązany jest sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub gdy taśmy są zerwane, należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody, a następnie skontaktować się z naszym biurem w celu wyjaśnienia sprawy.


8. Czy towary zamówione w jednym zamówieniu możecie wysłać pod 2 adresy?

Adresat przesyłki z jednego zamówienia może być jeden, aby wybrane towary zostały wysłane pod dwa różne adresy należy złożyć dwa osobne zamówienia lub uzgodnić takie zamówienie telefonicznie.


9. Czy można złożyć zamówienie z dostawą na ściśle określony dzień?

Tak, jest to możliwe, dzięki temu że towar dostarczamy za pośrednictwem jednych z najbardziej niezawodnych firm kurierskich. Zdarzają się przypadki losowe gdy paczka nie może być dostarczona w ciągu 24 godzin od nadania. Jeśli ważne jest aby przesyłka dotarła określonego dnia, warto dodatkowo monitorować ją też we własnym zakresie, aby osobiście ustalić z kurierem datę i godzinę dostarczenia.


10. Mam informację o wysyłaniu paczki kilka dni temu, a przesyłka nie dotarła?

Po wysłaniu, paczka zwykle powinna być dostarczona w kolejnym dniu roboczym - zaginięcia przesyłek zdarzają się bardzo rzadko. Jeśli paczka została nadana, Klient w ten sam dzień otrzymuje jej numer, który pozwala sprawdzić gdzie paczka znajduje się w danym momencie.


11. Dokonałem zamówienia, kiedy otrzymam swoją przesyłkę?

Czas otrzymania zamówionego towaru to czas realizacji + czas wysyłki zależny od zaksięgowania środków na koncie w przypadku płatności przelewem i czasu dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską. Konkretny termin dostawy podawany jest przez konsultanta BoboWózki w trakcie potwierdzania zamówienia.


12. Czy wysyłacie wózki również za granicę?

Tak, oferujemy wysyłki zagraniczne. Wysyłki realizowane są poprzez firmę kurierską DPD, a warunki dostawy ustalane są indywiualnie w zależności od wielkości paczki i miejsca dostawy.


13. W jaki sposób można otrzymać numer przesyłki?

Numer paczki standardowo przekazywany jest Klientowi w momencie nadania przez nasz magazyn, zwykle na drugi dzień roboczy powinna być dostarczona. Powiadomienie następuje mailowo oraz poprzez wiadomość SMS.


14. Czy możliwy jest osobisty odbiór wózka?

Tak, jest taka możliwość, po wcześniejszym zamówieniu i uzgodnieniu można osobiście odebrać wózek w jednym z naszych magazynów: w Zamościu lub w Gdyni. Po potwierdzeniu przez nasze biuro i uzgodnieniu odbioru własnego, towar można odebrać na południu kraju - w Zamościu przy Al. 1 Maja 3 lub na północy - w Gdyni przy ul. Nowodworcowa 22.


15. Jak sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się paczka?

Mając numer przesyłki otrzymany z naszego magazynu po wysłaniu paczki, Klient może sprawdzić gdzie paczka znajduje się w danym momencie, wystarczy wejść poprzez poniższy link na stronę firmy kurierskiej DPD i wpisać numer paczki w odpowiednim polu >> Sprawdź.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up