+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Polecane wózki na jesień

Polecane wózki dziecięce na jesień

2018-10-16

TAKO JUNAMA DIAMOND S - jesienne 2w1

Jesień to pora roku, która często jest bardzo kapryśna - deszczowa, ponura. Dzisiaj wskażemy Wam kilka wózków, które poradzą sobie w najmniej sprzyjających warunkach. Zacznijmy od doskonałego modelu polskiego producenta znanego na całym świecie. Marka Tako wprowadziła do sprzedaży model Junama Diamond S w wersji głębokiej oraz spacerowej. Dlaczego polecamy ten model na jesień? Powodów jest wiele! Zacznijmy od podstaw!

Odporny stelaż, koła, amortyzacja wstrząsów

Rama wózka Junama Diamond S została wykonana z aluminium - dzięki temu stelaż jest lekki, ale przede wszystkim odporny na warunki atmosferyczne. Jesienne opady potrafią być bardzo intensywne, dlatego warto pomyśleć o odpowiednim stelażu, żeby zabezpieczyć się na możliwość korozji wózka dziecięcego.

Koła wózka są żelowe, co oznacza, że są niesamowicie odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Koła takie bardzo ciężko uszkodzić, dlatego rodzice tak doceniają wózki z tym rozwiązaniem. Jesienią na drodze spaceru koła wózka mogą napotkać ostro zakończone gałęzie, co już może być dla nich zagrożeniem. Koła żelowe pokonają je bez najmniejszego problemu.

Doskonały system anti-shock oraz aż sześć amortyzatorów gwarantują maluszkowi spokojny, niezakłócony sen przez cały spacer. Z taką ilością zabezpieczeń z maluchem można podróżować po każdym podłożu!

Zabezpieczenia pogodowe

Wózek Junama Diamond S został wyposażony w osłonkę przed wiatrem do wersji głębokiej. Dzięki temu chłodny już jesienny wiatr nie będzie miał możliwości dostania się do maluszka. Na jesienne deszczowe dni producent dołącza do zestawu folię przeciwdeszczową. Kiedy nie jest akurat używana, można ją z powodzeniem schować w pojemnym koszu zakupowym umieszczonym pod gondolą. Jesienią szczególnie dobrze mieć zawsze łatwy dostęp do folii.

Dodatkowe korzyści

Wersja spacerowa wózka Junama Diamond S ma siedzisko wpinane w obu kierunkach jazdy. Korzyść z tego jest ogromna! Podczas spaceru po pięknym jesiennym lesie maluch może podziwiać kolorowy świat, a kiedy zapragnie utrzymywać kontakt wzrokowy z rodzicem, wystarczy tylko przełożyć siedzisko!

Tako Junama s

BEBETTO BRESSO PREMIUM CLASS

Drugim polecanym przez nas wózkiem idealnym na jesień jest Bresso Premium Class producenta Bebetto. W tym modelu producent zastosował jeszcze więcej rozwiązań idealnych na jesień!

Spójrzmy od dołu

Podobnie jak w poprzednim modelu, Bresso Premium Class ma aluminiowy, ale dodatkowo chromowany stelaż. Oznacza to, że rama wózka jest jeszcze bardziej odporna na szkodliwe działanie jesiennych opadów. Oprócz tego praktycznego aspektu cienka warstwa chromu nadaje piękny blask i połysk.

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu polecanego przez nas wózka - Bresso Premium Class ma pompowane koła. Doskonale dopasowują się do każdego podłoża, są elastyczne i sprawiają, że wózek prowadzi się lekko i przyjemnie. System DMS oraz system SAS to rewelacyjne rozwiązania, które zastosował producent. Sprawdzą się szczególnie dobrze właśnie podczas jesieni - zarówno tej pięknej, jak i tej deszczowej.

System SAS - odpowiada za pochłanianie i minimalizowanie drgań i wstrząsów powstałych w czasie jazdy, szczególnie na nierównym podłożu - jak choćby charakterystyczne dla jesieni odsłonięte deszczem korzenie drzew. Drugi z wykorzystanych przez Tako systemów - DMS - jest odpowiedzialny za zdolność zapamiętywania swojego ostatniego położenia przez przednie koła - dzięki czemu wózek prowadzi się o wiele łatwiej i wygodniej.

Bebetto także daje możliwość zamontowania siedziska spacerowego zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Dodatkowe udogodnienia

Dołączona do zestawu folia przeciwdeszczowa zapewni ochronę maluszka przed nagłym, niespodziewanym opadem deszczu, który jest tak charakterystyczny dla tej pory roku. Podobnie jak w wózku Tako, zamieszczony na dole obszerny kosz zakupowy, pozwoli schować tam folię, kiedy nie jest używana. Zmieści się tak również szereg innych artykułów potrzebnych jesienią - dodatkowy sweterek dla maluszka, cieplejsze rękawiczki, czy dodatkowa czapeczka.

Uchwyt na kubek, który producent dołącza do wózka Bresso Premium Class, z pewnością ucieszy każdego, kto marznie na spacerach. Dzięki temu uchwytowi możemy na każdy spacer zabierać ciepłą kawę, czy herbatę i na chłodnym jesiennym spacerze ogrzewać się od środka.

Przepiękna kolorystyka

Bebetto w swoich produktach oferuje niezwykle atrakcyjną kolorystykę. W polecanym przez nas modelu Bebetto daje możliwość zakupu wózka w czterech różnych wersjach kolorystycznych. Każda z nich jest niezwykle interesująca, a połączenie kolorów doskonałe. Biel, czerń i różne odcienie szarości. Dzięki temu wybrany wózek dopasuje się swoim wyglądem do każdej pory roku, nie tylko do jesieni.

Bebetto Bresso blog

STOKKE XPLORY X - numer 1!

Wózek Stokke Xplory X jest jednym z najbardziej oryginalnych i komfortowych, zarówno dla malucha, jak i jego rodziców. Jego wyjątkowa konstrukcja pozwala na to, by maluszek cały czas mógł utrzymywać kontakt wzrokowy z rodzicami, gdyż siedzisko znajduje się dosyć wysoko.

Choć jest to wózek spacerowy, to dzięki dołączonej przez producenta wkładce oraz możliwości ustawienia dogodnej, leżącej pozycji, może być jednocześnie wózkiem dla mniejszych dzieci, które jeszcze nie potrafią siedzieć. Jego oryginalna konstrukcja przyciąga wzrok, a każdy, kto choć raz spróbuje go poprowadzić, nie będzie już chciał innego modelu.

Stelaż, koła, konstrukcja Xplory X

Wytrzymały, odporny stelaż, koła pompowane i projekt, który zapewnia bliskość dziecku. Dzięki temu maluch czuje się bezpieczniej i pewniej, a rodzic może czuwać nad bezpieczeństwem swojego dziecka.

Wodoodporność - to coś nowego!

W przeciwieństwie do poprzednich polecanych przez nas modeli Xplory X ma tapicerkę wykonaną z wodoodpornego materiału. Jest to fenomenalne rozwiązanie właśnie na jesienne deszczowe dni, kiedy opady stają się coraz bardziej intensywne. Oczywiście - wózek można i należy zabezpieczyć folią podczas opadów, ale co zrobimy w momencie, kiedy okaże się, że folia przepuszcza wodę? Stokke przygotowało się na taką ewentualność i w ten sposób powstał wózek Stokke Xplory X - nawet, jeśli folia przepuszcza wodę, wózek nie zamoknie dzięki wodoodpornemu materiałowi!

Pojemny kosz na zakupy również został wykonany z materiału, który nie przepuszcza wody. To gwarantuje bezpieczeństwo dla artykułów, które będziemy przechowywać w koszu.

Doskonałe rozwiązania Stokke

Dodatkowo odblaskowe elementy wózka świetnie sprawdzą się podczas jesiennego zmroku. Niewątpliwie wpływa to na bezpieczeństwo nie tylko dziecka, ale i nasze. Podczas jesiennej popołudniowej szarówki często piesi przestają być widoczni dla kierowców samochodów, rowerów, czy innych pieszych, co wywołuje niebezpieczeństwo. Dzięki odblaskom Stokke dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Doskonała zwrotność i lekkość prowadzenia wózka Stokke Xplory X, która została osiągnięta przez producenta na skutek zastosowania odpowiednich systemów, przekłada się na jakość i wygodę spacerów, co jest szczególnie potrzebne jesienią, kiedy zaczynamy powoli odczuwać nadchodzącą zimę i często idącą za tym handrę. Szkoda, żeby jeszcze martwił nas brak współpracy z wózkiem, który przecież staje się niezwykle ważnym elementem życia codziennego.

Model występuje aż w ośmiu pięknych kolorach. To daje każdemu z rodziców możliwość dobrania najlepszego kolorystycznie wózka, który będzie pozostawał w zgodzie z gustem i zachwyci nie tylko swoją konstrukcją, ale i barwą.

Trailz dzięki doskonałej konstrukcji wygląda na mały i niezwykle poręczny. Taki jest w rzeczywistości! Wózek bardzo lekko można złożyć do małych rozmiarów za pomocą jednej ręki. Choć wydaje się mały i kompaktowy, dziecku z pewnością nie zabraknie miejsca.

Stokke Xplory X

 

Który z polecanych przez nas wózków na jesień spodobał Wam się najbardziej?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.