+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Anex Mev

MEV - nowy model marki Anex

2024-03-07

3 rzeczy, które musisz wiedzieć o Anex Mev

Jeszcze na dobre nie wszedł na rynek, a już wzbudza ogromne zainteresowanie wśród przyszłych rodziców. Nic dziwnego – Anex Mev to jedyny wózek na rynku, który prawdziwie podąża za młodymi rodzicami, nie wykluczając ich z życia, jakie prowadzili do tej pory. O Anex Mev mówi się, że to model, który nie tylko podąża za współczesnymi rodzinami, ale przede wszystkim za nimi nadąża  - a to nie jest proste w tak dynamicznej, pędzącej rzeczywistości.

Dlaczego Anex Mev tak  doskonale wpisuje się w potrzeby nowoczesnych rodziców?

Oto 3 rzeczy, które musisz wiedzieć o tym wózku.

Wózek dla dziecka – jaki wybrać?

Wybierając wózek dla dziecka, zastanów się nad swoimi potrzebami jako rodzica. To, gdzie mieszkasz i jaki styl życia prowadzisz, powinno być kluczowe przy wyborze tego jednego jedynego. Projektanci wózka Anex Mev, zainspirowani najlepszymi projektami sztuki użytkowej na świecie, takimi jak Dieter Rams, Dyson i Apple, wprowadzili zmiany do  DNA marki Anex, tworząc minimalistyczny i bardzo funkcjonalny model. Dzięki usunięciu wszystkich niepotrzebnych funkcji, powstał czysty i minimalistyczny projekt będący uosobieniem idealnej równowagi między formą i funkcją. Anex Mev jest wózkiem użytecznym, łatwym w obsłudze, wygodnym w użyciu dla rodzica i bezpiecznym dla małego użytkownika.

Lekki wózek dla dziecka

Marka Anex słynie ze wsłuchiwania się w potrzeby nowoczesnych rodziców i przekuwania ich oczekiwań w konkretne rozwiązania. Wózek Anex Mev jest tego doskonałym przykładem. Projektanci sięgnęli po innowacyjne metody produkcji materiałów i minimalistyczne podeście do projektowania. Efekt? Nowy model Anex Mev jest znacznie mniejszy i lżejszy niż niego poprzednik m/type.

Lekka gondola

Czy wiesz, że wypinana i łatwa do przenoszenia gondola znajdująca się w zestawie waży zaledwie 3,3 kilograma? A po kilku miesiącach możesz zastąpić ją głębokim wygodnym, miękkim siedziskiem ważącym zaledwie 3,2 kilograma.

Lekkie koła

Poza lżejszą i jeszcze bardziej kompaktową konstrukcją, nowy Anex Mev oferuje kilka ulepszeń, które zwiększają wygodę użytkownika, a których nie dostrzeże się  gołym okiem: m.in. lżejsze koła (produkowane z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, dzięki której są jeszcze lżejsze, jeszcze bardziej miękkie, wyróżniają się większą skrętnością i odpornością na zużycie), uproszczony system składania i opcję regulacji wysokości.

Funkcjonalny kosz na zakupy

Dużym atutem jest kosz o pojemności aż 10 kilogramów! Duży, funkcjonalny kosz z łatwym dostępem jest tym, co pomaga rodzicom w ogarnianiu rodzicielskiej codzienności.

Anex Mev

Wózek bezpieczny dla dziecka

Idealny wózek dla dziecka wyznaczają dwa kryteria: dbałość o wygodę i bezpieczeństwo malucha oraz wygoda użytkowania dla rodzica. Anex Mev spełnia oba te kryteria!

Wygodna gondola

Duża przestrzeń do spania wypełniona naturalną tkaniną bambusową tworzy optymalne warunki do regeneracji maluszka. Co więcej, gondola wózka wykonana z materiałów EPP, dzięki czemu posiada doskonałe właściwości wytrzymałościowe – co oznacza, że dziecko będzie w niej bardzo bezpieczne. Wygodną przestrzeń do spania gwarantuje całkowicie naturalna tkanina bambusowa i wentylacja, która znajduje się na dnie gondoli.

Nowoczesna amortyzacja

Nie można też zapomnieć o innowacyjnym systemie amortyzacji, który jest wyznacznikiem Anex Mev. To właśnie on nieweluje nadmierne wstrząsy nawet na najbardziej nierównym podłożu. Dlaczego to takie ważne?  Amortyzacja wózka Anex Mev pomaga w absorbowaniu wstrząsów i nierówności terenu, co sprawia, że podróżowanie jest bardziej komfortowe zarówno dla dziecka, jak i rodzica prowadzącego wózek. Co więcej, dzięki nowoczesnemu systemowi amortyzacji wózek Anex Mev lepiej radzi sobie z nierównościami terenu, co pomaga w uniknięciu wstrząsów, które mogłyby być niebezpieczne dla dziecka. Specjalny system amortyzacji pomaga również w ochronie wózka przed uszkodzeniami wynikającymi z trudnych warunków terenowych i – co niezmiernie istotne – sprawia, że Anex Mev jest lekki w prowadzeniu, zwłaszcza na nierównym terenie, co może przyczynić się do komfortowej i wygodnej przechadzki dla rodzica.

Anex Mev wózek 2w1

Wózek Anex Mev to idealne rozwiązanie dla młodych rodziców, którzy nie chcą zwalniać tempa swojego życia. Zaprojektowany tak, aby towarzyszyć świeżo upieczonym mamom i tatusiom podczas wszystkich ulubionych aktywności. Dzięki nowoczesnemu podejściu do designu, Mev skupia się na życiu całej rodziny. Poznaj wózek funkcjonalny, zorientowany na komfort, wózek, który jest najlepszym przyjacielem całej rodziny, dzięki wyposażeniu go w takie ułatwienia jak: siedzisko składane w obu kierunkach, lekka konstrukcja czy  funkcja samostojąca.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up